Puchar DOZ Maratonu Łódź z PZU 2016 Czwarty bieg z cyklu

7 lutego na terenie Arturówka i Lasu Łagiewnickiego odbędzie się przedostatni bieg z cyklu Puchar DOZ Maratonu Łódź z PZU. Biegacze będą mieli do pokonania dystans 20 km. Zapisy na stronie www.lodzmaraton.pl. Do łódzkiego maratonu zostało już nieco ponad dwa miesiące. Biegacze wkraczają w decydującą fazę przygotowań i tym razem pobiegną na dystansie zbliżonym do półmaratonu – 20 kilometrów – mówi Michał Drelich, Dyrektor DOZ Maratonu Łódź z PZU.

Biegacze, którzy wystartują minimum w trzech biegach mogą liczyć na upominki od organizatorów – opaskę na nadgarstek z kieszonką lub pamiątkowy kubek, a zawodnicy którzy ukończą wszystkie biegi z cyklu dostaną pamiątkowy medal.

Po każdych zawodach przyznawane są punkty w kategorii open oraz w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn. Najlepsi zawodnicy w klasyfikacji punktowej otrzymają pamiątkowe puchary, które zostaną wręczone w Atlas Arenie, 16 kwietnia 2016 r. w przeddzień DOZ Maratonu Łódź z PZU. 

Ostatni bieg z cyklu, na dystansie 25 kilometrów  odbędzie się 13 marca 2016.

Start wszystkich biegów odbywających się w ramach Pucharu DOZ Maratonu Łódź z PZU przewidziany jest na godzinę 10:00. Koszt udziału w pojedynczym biegu wynosi 20 zł, w dniu biegu 30 zł. 

DOZ Maraton Łódź z PZU wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2016 roku. Sponsorami tytularnymi wydarzenia są DOZ SA oraz PZU, a impreza odbywa się przy wsparciu finansowym Miasta Łodzi i Województwa Łódzkiego.

 

foto: www.lodzmaraton.pl

Powiązane Posty