Łódź Maraton Dbam o Zdrowie – Bieg Śniadaniowy BA!

„Bieg Śniadaniowy BA!” to propozycja dla wszystkich mieszkańców Łodzi i okolic, którzy nie mają jeszcze planów na sobotnie przedpołudnie. To jedyny taki bieg w Polsce, a półtorakilometrowy dystans można przebiec lub przespacerować wspólnie z bliskimi– ważne by zrobić to w świetnym nastroju! Wydłużone godziny pracy czy ogrom obowiązków są czynnikami, przez które mamy coraz mniej czasu na aktywność fizyczną. Aby rozruszać mięśnie i miło spędzić czas, warto namówić członków rodziny na uczestnictwo w Biegu Śniadaniowym z BA!, w ramach czwartej już edycji imprezy Łódź Maraton Dbam o Zdrowie. 

Bieg Śniadaniowy rozpocznie się 12 kwietnia o godzinie 11:00, a uczestnicy będą mieli do pokonania dystans o długości 1,5 kilometra. Mimo że w porannym biegu wezmą udział także maratończycy, nie ma w nim zwycięzców, dlatego startować mogą zarówno wytrenowani biegacze, jak i spacerowicze. Dla uczestników biegu firma Bakalland przygotowała 300 pakietów śniadaniowych, a zdrowe i smaczne przekąski czekać będą na biegaczy na mecie.

Start „Biegu Śniadaniowego BA!” o godzinie 11:00, al. Unii Lubelskiej przy Aquaparku „Fala” w Łodzi. Udział w biegu jest bezpłatny i nie jest wymagane wcześniejsze zgłoszenie.

Powiązane Posty