Sportowa niedziela w Parku 3 Maja

W najbliższą niedzielę 13 lutego po raz czwarty w Parku 3 Maja spotkają się biegacze i osoby uprawiające Nordic Walking z całej Polski, żeby pokonać trasę 5 km w ramach Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych 2011 oraz Pucharze Łodzi w Nordic Walkingu 2011, którego Patronem jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking organizator Benevita Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Nordic Walking Złotoryja 2011

Tradycyjnie już organizatorzy przygotowują dla zawodników 250 pakietów startowych z upominkami od sponsorów, a po biegu ciepły posiłek regeneracyjny od pizzerii Fiero, herbata oraz zastrzyk zdrowej energii od IDEE KAFFEE. Na zakończenie imprezy odbędzie się losowanie nagród wśród wszystkich uczestników ufundowanych przez: Taxi Plus, pizzerię Fiero, salon fryzjerski Envy Hair Club, hotel Focus, Karczmę Raz na Wozie, producenta odżywek Hornet Juice, Centrum Sportu i Rekreacji „Angelica” oraz Teatr Nowy.
„W niedzielę pogoda sprzyjać będzie biegaczom i osobom uprawiającym Nordic Walking w uzyskiwaniu dobrych rezultatów, a przede wszystkim w dobrej zabawie. Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzenia niedzieli w Parku 3 Maja – może po raz kolejny zostanie pobity rekord frekwencji?” – Bartłomiej Sobecki jeden z inicjatorów cyklu.

Wszyscy uczestnicy marszu Nordic Walking będą mogli wziąć udział w rozgrzewce przygotowanej przez instruktorów ze Studia Krok za Krokiem.

Szczegółowe informacje o cyklu, wyniki po III imprezach, zdjęcia z poprzednich zawodów znaleźć można w Serwisie Biegowym Ziemi Łódzkiej – www.biegampolodzi.pl.

Wszystkie osoby, które planują wystartować w niedzielę prosimy o zgłaszanie się do piątku 11 lutego do godziny 12:00 przez formularz dostępny na www.biegampolodzi.pl, informujemy również, iż zapisy odbędą się na terenie Łodzianki, z uwagi na to prosimy o wcześniejsze przybycie do biura zawodów celem dopełnienia wszystkich formalności.

Program zawodów:

9:45 – 11 :30 Biuro zawodów – stadion Łodzianki
11:00 – warsztaty Nordic Walking prowadzone przez Hannę Mazerant
12:00 – start biegu
12:03 – start marszu Nordic Walking
13:25 – losowanie nagród
14:00 – zakończenie imprezy

Powiązane Posty