Rozbiegana i rozchodzona Łódź czyli III odsłona GP Łodzi

Cykl Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych oraz Pucharu Łodzi w Nordic Walking już na dobre zadomowił się w kalendarzu sportowym Łodzian o czym świadczy frekwencja, gdzie w dwóch pierwszych edycjach wystartowało blisko 500 osób. Na zawodników podczas każdej z edycji czekają pakiety startowe, ciepły posiłek – pizza, herbata oraz losowanie atrakcyjnych nagród od sponsorów cyklu.

Grand Prix Łodzi jest ciekawą alternatywą na spędzanie aktywnie wolnego czasu przez mieszkańców Łodzi i okolic oraz na ich wspólną integrację. W kalendarzu imprez odbywających się zimą, nie ma zbyt wielu tego rodzaju propozycji w których jedynym warunkiem udziału jest ukończenie 16 roku życia – Paweł Markut jeden ze współorganizatorów imprezy.

Ponadto dla wszystkich zawodników, którzy ukończą cztery z sześciu imprez organizatorzy przygotowują pamiątkowe imienne medale. Ostatnią okazją do sklasyfikowania w całym cyku, jest start we wszystkich pozostałych edycjach Grand Prix Łodzi, z których najbliższa odbędzie się już 30 stycznia. Trasa wyznaczona jest na terenie Parku 3 Maja, a dystans wynosi ~ 5km. Szczegółowe informacje o imprezie można znaleźć na stronie Serwisu Biegowego Ziemi Łódzkiej – www.biegampolodzi.pl. Do niedzielnej edycji będzie można zapisać się w dniu biegu w Hali Parkowej przy ulicy Małachowskiego w Łodzi. Przypominamy, że przed startem każdy uczestnik powinien zgłosić się do biura zawodów celem weryfikacji. Dla zawodników czekać będzie 250 pakietów startowych oraz nagrody ufundowane przez salon fryzjerski Envy Hair Studio, Taxi Plus, Klub Fitness I’m Fit, Gatta Active,Teatr Nowy, Karczma „We Młynie”, Hotel Focus, oraz zaproszenia na Nocny Marsz Nordic Walking ufundowany przez Studio Krok za Krokiem.

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy kilka niespodzianek, przyjdźcie, zobaczcie, pobiegnijcie…do zobaczenia na starcie III imprezy z cyklu Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych oraz Pucharu Łodzi w Nordic Walking.

Galeria z II Biegu/Marszu – meta

Program imprezy:

9:45 – 11:30 – godzina otwarcia biura zawodów (hala Parkowa)

11:00 – 11:30 – rozgrzewka prowadzona przez Studio Krok za Krokiem

12:00 – start biegu

12:05 – start nordic walking

13:11 – losowanie upominków

13:30 – zakończenie imprezy

Powiązane Posty