Rekordowa pula nagród na 3 Majowym Pikniku Sportowym

Na zakończenie weekendu majowego zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku do udziału w 3 Majowy Pikniku Sportowym w ramach, którego odbędą się biegi dla dzieci, bieg główny oraz marsz nordic walking na dystansie 5 km – szczegóły w regulaminie. Impreza zostanie rozegrana na terenie Parku 3 Maja w Łodzi w dniu 3 maja 2011 roku. Impreza została wsparta przez Europosła Janusza Wojciechowskiego, który legitymuje się rekordem życiowym 1:59:58 na dystansie półmaratonu uzyskanym w 2004 roku we Wrocławiu. Dzięki zaangażowaniu Pana Europosła wśród uczestników rozlosujemy zegarek z pulsometrem firmy Timex.
Na uczestników 3 Majowego Pikniku Sportowego czekają bardzo atrakcyjne nagrody, których pula wynosi około 10 tys zł.  Zwycięzcy w kategorii open kobiet i mężczyzn Biegu 3 Majowego otrzymają bony ufundowane przez Decathlon Łódź o wartości:
1. miejsce 300 zł
2. miejsce 200 zł
3. miejsce 100 zł
Natomiast w kategoriach wiekowych zwycięzcy otrzymają odzież marki Kalenji (kategorie nie dublują się z klasyfikacją open). Wśród wszystkich uczestników imprezy rozlosujemy nagrody od sponsorów:
Decathlon – sprzęt sportowy Kalenji,
Exel – profesjonalne kije Nordic Walking,
Pizzeria Fiero – bony na pizzę,
Taxi Plus – darmowe przejazdy,
Termoacitve – bielizna termoaktywna,
Helios – zaproszenia do kina Bałtyk,
WSInf – zaproszenia na basen Angelica plus gadżety,
Hotel Focus – weekend dla dwóch osób,
Pedro’s – kawa dla uczestników imprezy,
Sportera – karnety na siłownię o wartości 2000 zł,
Empik School – kursy językowe oraz upominki.
Wydział Sportu Urzędu Miasta Łodzi przekazał puchary dla zwycięzców.

Powiązane Posty