Lodowe bieganie w Parku 3 Maja

W niedzielę w samo południe wystartował drugi bieg z cyklu Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych 2011. Do biegu zgłosiło się 198 zawodników i zawodniczek, którzy mieli do pokonania bardzo ciężką oblodzoną trasę o długości ponad 5km. W tych ciężkich warunkach najszybciej finiszował Tomasz Osmulski z RKS Łódź przed Krzysztofem Pietrzykiem z LKS Koluszki oraz klubowym kolegą Dawidem Zielińskim. Wśród kobiet najszybsza okazała się również reprezentantka RKS Łódź – Zuzanna Mokros, która wyprzedziła Agatę Stankiewicz z Orientuś Łódź oraz Monikę Glonek z LKS Koluszki. Pomimo nie sprzyjającej aury wszyscy kończyli bieg w bardzo dobrych nastrojach.

Trzy minuty po biegaczach na trasę wyruszyło 44 zawodników startujący w Pucharze Łodzi w Nordic Walking. Najszybciej trasę pokonali Arkadiusz Koselski z KB Spartakus Bełchatów oraz Ewa Brzezina z KM Aktywni Sochaczew.

Po biegu na wszystkich uczestników czekał ciepły posiłek ufundowany przez pizzerię Fierro oraz ciepła herbata, wśród wszystkich startujących tradycyjnie odbyło się losowanie upominków od sponsorów.

Dziękujemy wszystkim startującym, sponsorom, partnerom oraz osobom które pomagały nam w organizacji imprezy. Na stronie Serwisu Biegowego Ziemi Łodzkiej – www.biegampolodzi.pl oraz www.maratonczyk.pl znaleźć można wyniki biegu i marszu oraz zdjęcia.

Zapraszamy na następną edycję GP Łodzi w Biegach Przełajowych oraz Pucharu Łodzi w Nordic Walknig już 30 stycznia 2011 roku – zapisy na www.biegampolodzi.pl

I galeria zdjęć z II biegu

09.01.2011 – GP Łodzi 2011 – II Bieg/Marsz – wyniki nieoficjalne

Powiązane Posty