Kolejna rekordowa niedziela w Parku 3 Maja

W rozegranym 13 lutego Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych oraz Pucharze Łodzi w Nordic Walking wystartowało 270 uczestników i uczestniczek, którzy mieli do pokonania 5 km trasę w Parku 3 Maja. Duży wpływ miała na to bardzo dobra pogoda, która sprzyjała osiąganiu dobrych rezultatów oraz udanej zabawie. Na trasie można było spotkać pary, które wspólnie pokonywały kilometry, świętując w ten sposób Walentynki, co pokazuje, że Łodzianie coraz chętniej wybierają aktywne formy spędzania wolnego czasu.
Po zawodach na wszystkich uczestników czekała pizza od Fiero, ciepła herbata i kawa IDEE KAFFEE oraz losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów cyklu, które wzbudza wiele pozytywnych emocji wśród startujących.
W biegu po raz trzeci triumfował Tomasz Osmulski z RKS Łódź, który pewnie zmierza po zwycięstwo w całym cyklu. Drugi na mecie był Michał Olejnik z Azymut Pabianice, pokonując Michała Stawskiego z Łodzi. Wśród Pań triumfowała Zuzana Mokros reprezentująca RKS Łódź, która podobnie jak jej Klubowy kolega pewnie zmierza po zwycięstwo w Grand Prix Łodzi. Kolejne miejsca zajęły Monika Glonek z LKS Koluszki i Agata Stankiewicz z Orientusia. W rywalizacji biegaczy wystartowało 215 zawodników i zawodniczek.
W rywalizacji Nordic Walking walka o zwycięstwo rozstrzygnęła się na samej mecie, gdzie minimalnie szybszy okazał się reprezentant KM Aktywni Sochaczew Józef Brzezina. Drugie miejsce zajął Arkadiusz Koselski z KB Spartakus Bełchatów, trzecie reprezentant Piotrkowa Trybunalskiego Jakub Tracz.
W rywalizacji Pań triumfowała debiutująca w Pucharze Łodzi Aleksandra Przybył, która pokonała Ewę Brzezinę z KM Aktywni Sochaczew oraz Łodziankę Anitę Anielak. W marszu wystartowało 55 zawodników i zawodniczek.
„Dziękujemy wszystkim za udział i dobrą zabawę podczas naszej imprezy i zapraszamy na kolejną odsłonę, która odbędzie się 6 marca. Dla wszystkich uczestników szykujemy kolejne niespodzianki m.in. losować będziemy zaproszenia do kina Bałtyk. Podczas marcowych zawodów poinformujemy wszystkich startujących o terminie zakończenia cyklu, które odbędzie się na specjalnie zorganizowanej imprezie. Zachęcamy wszystkich planujących aktywnie spędzić pierwszą niedzielę marca, do zgłaszania się na zawody poprze formularz na stronie www.biegampolodzi.pl”
Obszerną relację fotograficzna oraz pełne wyniki można znaleźć na stronach Serwisu Biegowego Ziemi Łódzkiej – www.biegampolodzi.pl

Powiązane Posty