Internetowi wygrywają podwójnie…

W pierwszy weekend wiosny odbędzie się ostania odsłona Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych 2011 oraz Pucharu Łodzi w Nordic Walking 2011. Impreza ciesząca się bardzo dużą popularnością wśród uczestników, ostatnią odsłonę będzie miała w niedzielę 27 marca. Zachęcamy wszystkich biegaczy do zgłaszania się przez internet zarówno do biegu jak i marszu. Wśród wszystkich zarejestrowanych internetowo, wylosujemy trzy bardzo cenne pakiety ufundowane przez Idee Kaffee składające się z koszulki technicznej oraz zestawu kaw. (warunkiem wzięcia udziały w loswaniu jest czynny udział w imprezie) Formularz znajduje się na stronie Serwisu Biegowego Ziemi Łódzkiej – www.biegampolodzi.pl
Zapisy zostaną zamknięte w dniu 24 marca o godzinie 12:00. Osoby, które będą brały udział w losowaniu specjalnych pakietów mogą również zostać nagrodzone podczas tradycyjnego zakończenia ostatniej VI edycji cyklu.
Przypominamy również, iż zakończenie Grand Prix Łodzi oraz Pucharu Łodzi odbędzie się podczas 3 Majowego Pikniku Sportowego, który zostanie rozegrany na terenie Parku 3 Maja w dniu 3 maja 2011 roku. W ramach imprezy odbędzie się Bieg 3 Majowy, Biegi dla dzieci, Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej Amatorów w Nordic Walking. Dodatkowo, każdy kto ukończył co najmniej 4 imprezy z cyklu, otrzyma pamiątkowy imienny medal. Szczegółowe informacje, regulamin oraz elektroniczne zapisy do 3 Majowego Pikniku Sportowego już niedługo pojawią się na www.biegampolodzi.pl.

 

Zastrzyk zdrowej energii zapewnia:


 

Powiązane Posty