Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych oraz Puchar Łodzi w Nordic Walking

Już 28 listopada 2010 roku w samo południe wystartuje pierwszy bieg z cyklu Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych 2011 oraz Puchar Łodzi w Nordic Walking 2011. Trasa biegów wytyczona będzie w samym centrum Łodzi na terenie parku 3 Maja – stadion Łodzianki. Zawodnicy i zawodniczki do pokonania będą mieli dystans 5 km. Na mecie każdej z imprez na zawodników czekać będzie posiłek regeneracyjny oraz odbędzie się losowanie upominków od sponsorów. Dzięki współpracy z trenerem lekkiej atletyki – Jackiem Chmielem oraz instruktorem nordic walking – Hanną Mazerant przed każdymi zawodami uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach, na których nasi eksperci będą dzielić się swoim oświadczeniem i odpowiadać na wasze pytania.

Wszyscy zawodnicy, którzy dokonają promocyjnej opłaty startowej do 10 listopada otrzymają imienne numery startowe obowiązujące przez cały cykl imprez. Ponadto osoby, które wystartują w co najmniej 4 biegach lub marszach otrzymają pamiątkowe imienne medale.

Informacji o Grand Prix Łodzi oraz o Pucharze Łodzi w Nordic Walking szukajcie w Serwisie Biegowym Ziemi Łódzkiej – www.biegampolodzi.pl oraz na www.maratonczyk.pl.

Już niedługo kolejna porcja informacji.

Do zobaczenia na starcie.

Powiązane Posty