Grand Prix Łodzi – II Bieg już w niedzielę

W najbliższa niedzielę zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku na drugą odsłonę Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych 2011 oraz Pucharu Łodzi w Nordic Walking 2011. Trasa biegu o długości ~5km wytyczona będzie na terenie Parku 3 Maja. Biuro zawodów czynne od 9:45 do 11:30 mieścić się będzie w hali Parkowej przy ul. Małachowskiego 5/7. Start, szatnie i zakończenie imprezy odbędzie się na terenie stadionu Łodzianki. Dla wszystkich startujących przygotowaliśmy ponad 250 pakietów startowych, natomiast na mecie na wszystkich czekać będzie ciepła herbata oraz ciepły posiłek przygotowany przez sieć pizzerii Fiero. Wśród wszystkich startujących rozlosujemy upominki ufundowane przez sponsorów biegu m.in. Gatta Active, hotel Focus, Taxi Plus, Klub fitness „I’m fit”, Perdo’s, Envy Hair Club, Fratos System, Prime Invest oraz producenta odżywek Hornet Juice. Dodatkowo podczas imprezy będzie można dokonać zakupu sprzętu do biegania marki Puma w sklepie zbiegiemmiasta.pl.

Dzięki współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking wszyscy zawodnicy, którzy ukończą przynajmniej cztery marsze wezmą udział w losowaniu zaproszeń na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, które odbędą się w Złotoryji.

W pierwszym biegu na starcie stanęło blisko 250 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Jak będzie tym razem? Przyjdź, wystartuj i sprawdź sam – serdecznie zapraszamy do wspólnej sportowej zabawy. Przypominamy, że wszystkie osoby które wystartują w co najmniej czterech imprezach otrzymają pamiątkowe imienne medale.

Informujemy, że pomimo przyznania stałego numeru startowego na cały cykl Grand Prix Łodzi oraz Pucharu Łodzi, każdy zawodnik ma obowiązek zgłoszenia się do zawodów i zweryfikowania się w biurze w dniu biegu w innym przypadku nie zostanie on sklasyfikowany w biegu lub marszu.

Szczegółowy regulamin biegu, relacje, wyniki i zdjęcia znaleźć można w Serwisie Biegowym Ziemi Łódzkiej – www.biegampolodzi.pl oraz na www.maratonczyk.pl.

Plan imprezy:

  • 9:45 – 11:30 godzina otwarcia biura zawodów (Hala Parkowa)

  • 11:00 warsztat Nordic Walking – Studio Krok za Krokiem

  • 12:00 start biegu

  • 12:05 start nordic walking

  • 13:10 losowanie upominków od sponsorów

  • 13:30 zakończenie imprezy.

Do zobaczenia w niedzielę 🙂

 

Poniżej kilka zdjęć z przygotowań do biegu…

 

 


Powiązane Posty