Zasady konkursu na najlepsze przebranie podczas zawodów GP Łodzi

W minioną niedzielę w parku 3 Maja odbył się bieg i marsz, w ramach którego zorganizowany został konkurs na najlepsze przebranie. Dzięki dużej kreatywności uczestników zawodów było bardzo kolorowo, a wokół słychać było salwy śmiechu, gdy kolejni zawodnicy ustawiali się na starcie. Udział w imprezie w stroju „startowym” był pierwszym etapem konkursu „karnawałowego”. Drugi to znalezienie się na zdjęciach zamieszczonych w Serwisie biegampolodzi.pl lub na www.faceobook.pl/FotoDoktorek i przesłanie nam na adres poczta(małpa)biegampolodzi.pl. Prosimy o podpisywanie swoich zdjęć z imienia i nazwiska. Nagrody dla zwycieżąców ufundowali: Sklep Trucht.com oraz Fit Break

Zasady konkursu:

1. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczestnicy V biegu/marszu, który odbył się w dniu 14 lutego 2016 roku.

2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wystartowanie w biegu lub marszu w dowolnym przebraniu, a następnie przesłanie nam swojego zdjęcia do środy (18.02.2015 na adres poczta@biegampolodzi.pl – z adnotacją, że autor zdjęcia wyraził zgodę na publikację na naszym profilu na facebooku – nie dotyczy to zdjęć autorstwa INES z biegampolodzi.pl, Doktorka oraz Piotra Dymusa.

3. Zdjęcia, które zostaną nadesłane po wymiennym terminie, bez podpisu, bądź informacji o posiadaniu zgody autora na ich publikację nie zostaną zakwalifikowane do konkursu.

4. Wszystkie zakwalifikowane zdjęcia zostaną opublikowane na stronach www.gplodzi.pl, www.biegampolodzi.pl oraz w specjalnej galerii na naszym facebooku gdzie będzie można oddawać głosy na najlepsze przebranie.

5. Do dnia 25 lutego będzie można głosować na najciekawsze przebrania za pomocą kliknięcia „lubię to” – wygrywa osoba, które zdobędzie najwięcej głosów.

6. Dodatkowo zostanie przyznana nagroda na najlepsze przebranie, którą wybierze zespół organizacyjny inesSport.

7. Oficjalne ogłoszenie zwycięzców zostanie opublikowane do 2 marca 2016 roku na stronach www.gplodzi.pl,www.biegampolodzi.pl

8. Dzieci, które wzięły udział w biegu karnawałowym w przebraniu otrzymają słodkie upominki.

9. Wręczenie nagród nastąpi w dniu 6 marca podczas zawodów GP Łódź City Trail

10. Ostateczna interpretacja zasad konkursu należy do organizatora.

Powiązane Posty