Startujemy z konkursem karnawałowym!

Startujemy z konkursem na najlepsze przebranie karnawałowe. Do konkursu mogą zgłaszać się zawodnicy i zawodniczki, które w dniu 8 lutego wystartowały w biegu bądź marszu. Poniżej zamieszczamy zasady konkursu. Poniżej znajdują się również linki do galerii z niedzielnych zawodów:

Galeria by INES

Galeria by Sobek

Galeria by INES (marsz)

Galeria by Ania Wypłosz (dzieci)

Zasady konkursu:

1. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczestnicy V bieg/marszu, który odbył się w dniu 8 lutego 2015 roku.

2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wystartowanie w biegu lub marszu w dowolnym przebraniu (liczymy na Waszą kreatywność), a następnie przesłanie nam swojego zdjęcia do poniedziałku (16.02.2015 na adres poczta@biegampolodzi.pl – z adnotacją, że autor zdjęcia wyraził zgodę na publikację na naszym profilu na facebooku – nie dotyczy to zdjęć autorstwa INES z biegampolodzi.pl

3. Zdjęcia, które zostaną nadesłane po wymiennym terminie, bez podpisu, bądź informacji o posiadaniu zgody autora na ich publikację nie zostaną zakwalifikowane do konkursu.

4. Wszystkie zakwalifikowane zdjęcia zostaną opublikowane na stronach www.gplodzi.pl, www.biegampolodzi.pl oraz w specjalnej galerii na naszym facebooku gdzie będzie można oddawać głosy na najlepsze przebranie.

5. Do dnia 24 lutego będzie można głosować na najciekawsze przebrania za pomocą kliknięcia „lubię to” – wygrywa osoba, które zdobędzie najwięcej głosów.

6. Dodatkowo zostanie przyznana nagroda na najlepsze przebranie, którą wybiorze redakcje serwisu www.biegampolodzi.pl

7. Oficjalne ogłoszenie zwycięzców zostanie opublikowane do 27 lutego 2015 roku na stronach www.gplodzi.pl, www.biegampolodzi.pl

8. Dzieci, które wzięły udział w biegu karnawałowym w przebraniu otrzymają słodkie upominki. 

9. Wręczenie nagród nastąpi w dniu 8 marca podczas zawodów GP Łódź City Trail

10. Ostateczna interpretacja zasad konkursu należy do organizatora.

Powiązane Posty