Sportowa niedziela w Parku 3 Maja – zmiana godziny startu!

W niedzielę 1 kwietnia w Parku 3 Maja wystartuje po raz ostatni tegoroczne zimowe Grand Prix Łodzi w biegach przełajowych i nordic walking. Oprócz zmagań biegowych, uczestnicy tego wydarzenia będą mogli rywalizować o nagrody w konkursach oraz skorzystać z profesjonalnych porad doświadczonych expertów. Ostatnia z imprez zapowiada się szczególnie pasjonująco m.in. z uwagi na walkę o zwycięstwo w całym cyklu pomiędzy Krzysztofem Pietrzykiem i Marcinem Puszewkiewiczem. Różnica czasowa w wynikach  z poprzednich pięciu biegów między zawodnikami wynosi zaledwie 4 sekundy (obaj reprezentują ten sam klub, LKS Koluszki). Podobna sytuacja jest w rywalizacji kijkarzy gdzie o wygraną walczą Józef Brzezina i ubiegłoroczny zwycięstwa Arkadiusz Koselski. 

W imprezie może wziąć udział każdy miłośnik biegów i nordic walking lub osoby planujące rozpocząć swoją przygodę z którymś z tych sportów. Będzie to kolejna okazja do sprawdzenia się w jednej z tych dyscyplin na dystansie 5 km prowadzonym alejkami Parku 3 Maja. Dodatkowo, prawie 100 zawodników i zawodniczek ma szansę na ukończenie czwartej imprezy z cyklu GP Łodzi i otrzymać pamiątkowy imienny medal.

Kolejną atrakcją dla uczestników ostatniej edycji GP Łodzi będą Faas Testy przygotowane przez jednego z sponsorów cyklu – dla wszystkich osób, które podejmą wyzwanie w rywalizacji czekają atrakcyjne nagrody. Tradycyjnie przed startem odbędą się warsztaty zarówno dla biegaczy jak i miłośników nordic walking prowadzone przez profesjonalnych trenerów.

Impreza rozpocznie się w niedzielę, 1 kwietnia, o godzinie 11.30

Szczegółowy  plan imprezy:

9:15 – otwarcie biura zawodów

10:45 – zamknięcie biura zawodów

10:55 – warsztaty nordic walking

10:55 – warsztaty Akademii Maratonu

11:00 – Fass testy

11:30 – start biegu

11:33 – start marszu nordic walking

12:30 – losowanie upominków

13:00 – zakończenie Fass testów i całej imprezy

Powiązane Posty