Specjalna klasyfikacja dla Pań podczas GP Łodzi 2013

Portal www.kobietkibiegaja.pl zaprasza wszystkie przedstawicielki płci pięknej do wzięcia udziału w Grand Prix Łodzi 2013! W ramach cyklu imprez (biegów przełajowych i marszów Nordic Walking) prowadzona będzie przez nas dodatkowa klasyfikacja dla kobiet! Wszystkie kobiety, które wezmą udział w 4 imprezach w cyklu mają szansę na zdobycie cennych, wyjątkowo kobiecych nagród! Mamy dla Was 5 kompletów ekskluzywnej bielizny oraz 5 talonów o wartości 100 zł na zakup bielizny w wyznaczonym sklepie. Nagrodzimy w sumie 10 pań! Sponsorem nagród w klasyfikacji Grand Prix Łodzi „Kobietki biegają” jest firma Ewa Bien – producent ekskluzywnej bielizny.

Zasady klasyfikacji „Kobietki Biegają” podczas Grand Prix Łodzi 2013:

 1. Podczas każdej imprezy z cyklu Grand Prix Łodzi każda uczestniczka w ramach pakietu startowego otrzyma zielony talon Kobietki Biegają.
 2. Należy zebrać minimum 4 talony – każdy z innej imprezy w ramach Grand Prix Łodzi.
 3. Zebrane talony należy spiąć razem  (umieścić w kopercie, spiąć spinaczem biurowym, zszywką,) oraz podpisać imieniem i nazwiskiem. 
 4. Na odwrocie jednego z talonów lub kartce (spiętej z talonami) należy napisać odpowiedź na pytanie – Co najbardziej podoba Ci się na Grand Prix Łodzi?
 5. Spięte talony należy dostarczyć do Organizatora imprezy lub osoby reprezentującej portal www.kobietkibiegaja.pl najpóźniej w dniu 5 maja 2013 – podczas III Majowego Pikniku Sportowego, gdzie odbędzie się podsumowanie Grand Prix Łodzi. UWAGA – talony musimy otrzymać przed biegiem podsumowującym!
 6. Spośród pań, które zbiorą minimum 4 talony (wystartują w przynajmniej 4 imprezach z cyklu) i dostarczą nam je wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe  wybierzemy 10 zwyciężczyń klasyfikacji.
 7. Rozstrzygnięcie klasyfikacji odbędzie się podczas III Majowego Pikniku Sportowego w dniu 5 maja 2013 roku w Wiączyniu Dolnym. 
 8. Klasyfikację „Kobietki Biegają” prowadzi portal www.kobietkibiegaja.pl niezależnie od Organizatora Grand Prix Łodzi. Organizator Grand Prix Łodzi nie ponosi odpowiedzialności za tą klasyfikację. 

Nagrody:

 • 5 talonów na komplety bielizny Ewa Bien (dowolny model i rozmiar kompletu)
 • 5 talonów o wartości 100zł do zrealizowania w sklepiej z bielizną www.sklep.ewabien.com

Terminy imprez w cyklu Grand Prix:

 • I bieg/marsz – 25 listopada
 • II bieg/marsz – 6 stycznia
 • III bieg/marsz – 27 stycznia
 • IV bieg/marsz – 10 lutego
 • V bieg/marsz – 3 marca
 • VI bieg/marsz – 24 marca

Więcej informacji o cyklu Grand Prix Łodzi oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.gplodzi.pl

Zapraszamy do Parku 3 Maja!

Powiązane Posty