Słoneczne zakończenie GP Łodzi 2014

Podczas ostatniej odsłony zimowego GP Łodzi w biegach przełajowych i nordic walking panowały prawdziwie wiosenne warunki, które zapowiadały bardzo dobre rezultaty. W zwodach wystartowało ponad 240 zawodników. Jako pierwsi na trasę wyruszyli uczestnicy marszu nordic walking, wśród których najlepsi okazali się Jakub Deląg z Piotrkowa trybunalskiego oraz Aleksandra Przybył z Łodzi.

W rywalizacji biegaczy najlepszy okazał się Sebastian Kosęda, który zwyciężył również w klasyfikacji generalnej GP Łodzi 2014, wśród pań najlepsza okazała się Monika Kaczmarek, która już wcześniej zapewniła sobie triumf w całym cyklu. 

Podsumowanie całego cyklu GP Łodzi 2014 odbędzie się 4 maja podczas IV Majowego Pikniku Sportowego w Wiączyniu Dolnym. Podczas imprezy nastąpi dekoracja zwycięzców wszystkich kategorii, a zawodnicy którzy startowali w co najmniej czterech biegach bądź marszach otrzymają pamiątkowe medale. Ceremonię nagradzania uczestników GP Łodzi poprzedzi bieg i marsz rozgrywany na terenie Lasu Wiączyńskiego na dystansie 10  km. Szczegółowe informacje odstępne są na stronie www.gplodzi.pl 

Wyniki GP Łodzi 2014 – VI bieg/marsz

Galeria bieg by INES cz. 1

Galeria bieg by INES cz. 2

Galeria bieg by INES cz. 3

Galeria marsz by Ausie

Relacja by Kamil Weinberg

Relacja by Gazeta Wyborcza

Relacja by Dziennik Łódzki

Powiązane Posty