GP Łodzi & Puchar Łodzi – oficjalne wyniki

Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych 2011 oraz Puchar Łodzi w Nordic Walking 2011 przeszły już do historii. We wszystkich 6 imprezach z cyklu wystartowało 1491 zawodników i zawodniczek z całej Polski co daje średnio 249 uczestników na imprezę. W nordic walking wzięło udział średnio 50 uczestników i uczestniczek. Ważny podkreślenie jest udział prawie takiej samej ilości kobiet i mężczyzn w każdej imprezie. Na tak dużą frekwencję wpływ miało miejsce rozgrywania wszystkich sześciu imprez, które odbyły się na terenie Parku 3 Maja, położonego w centrum Łodzi. Stała trasa, na której rozgrywane były biegi i marsze sprzyjała zawodnikom i pozwalała porównywać swoje rezultaty. Po każdej z 6 imprez, na zawodników czekała ciepła pizza od Pizzerii Fiero oraz losowanie nagród. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli co najmniej 4 biegi lub marsze otrzymają pamiątkowe imienne medale. Oprócz zabawy, jak na każdej imprezie była również rywalizacja sportowa, którą wygrali następujący zawodnicy i zawodniczki:

Grand Prix Łodzi:

Kobiety:

 1. Zuzanna Mokros

 2. Monika Glonek

 3. Agata Stankiewicz

Mężczyźni:

 1. Tomasz Osmulski

 2. Michał Stawski

 3. Krzysztof Pietrzyk

Puchar Łodzi:

Kobiety:

 1. Aleksandra Przybył

 2. Ewa Brzezina

 3. Anita Anielak

Mężczyźni:

 1. Arkadiusz Koselski

 2. Bogdan Grygorowicz

Ireneusz Lubiatowski

 1. Józef Brzezina

 

W dziele wyniki zamieściliśmy oficjalne wyniki GP Łodzi w Biegach Przełajowych oraz Pucharu Łodzi w Nordic Walking 2011 – pobierz

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaufanie i liczny start w cyklu imprez. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście i w przyszłorocznej edycji przyprowadzicie swoich znajomych, przyjaciół, szefów i wszyscy wspólnie spędzimy zimę na sportowo. Podziękowanie należy się również całemu sztabowi organizacyjnemu, bez którego nie udałoby się nam zorganizować całego cyklu.

Pozytywne emocje wzbudzało również losowanie upominków, których fundatorami byli: Pizzeria Fiero, Taxi Plus, Puma Polska, Gatta Active, Hornet Juice, Pedro’s, Prime Invest, Tygodnik Angora, Wyższa Szkoła Informatyki, Salon Fryzjerski Envy Hair Club, Hotel Focus oraz Idee Kaffee, Miesięcznik Bieganie. Ponadto imprezę wspierali Studio Krok za Krokiem, Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking – organizator Benevita Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking – Złotoryja 2011, Metalchem.com. Wsparcie medialne zapewniali: TVP 3 Łódź, Dziennik Łódzki, Echo Miasta, naszemiasto.pl, www.maratonczyk.pl. www.biegajznami.pl, miesięcznik Bieganie, radio Planeta Fm, portal chodzezkijami.pl oraz www.eldezet.pl.

Uroczyste podsumowanie cyklu odbędzie się 3 maja 2011 roku w Parku 3 Maja podczas „3 Majowego Pikniku Sportowego” w ramach którego odbędą się:

 • Bieg 3 Majowy – dystans 5 km.

  • Klubowe Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej w Biegach Przełajowych.

 • Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej Amatorów w Nordic Walking – dystans 5 km.

 • Biegi dla dzieci.

Szczegółowy regulamin oraz elektroniczne zapisy znajdziecie w nowym dziele Serwisu Biegowego Ziemi Łódzkiej – imprezy – www.biegampolodzi.pl

Powiązane Posty