Ostanie GP Łodzi 2012

Walka o zwycięstwo w GP Łodzi rozstrzygnęła się na finiszu ostatniej imprezy. Pomimo bardzo zimowej aury i padającego śniegu walka o triumf toczyła się do ostatnich metrów pięciokilometrowej trasy. O cenne sekundy pasjonujący pojedynek stoczyli klubowi koledzy z LKS Koluszki – Krzysztof Pietrzyk i Marcin Puszewkiewicz, który obronił pozycję lidera. Wysokie tempo biegu jakie narzucili zawodnicy walczący o triumf w całym cyklu wykorzystał Michał Olejnik z Pabianic bijąc przy tym rekord trasy wynoszący obecnie 16:12. Wśród Pań jako pierwsza dobiegła zwyciężczyni całego cyklu Monika Kaczmarek, która pokonała Monikę Glonek oraz Sylwię Badowską.
W rywalizacji nordic walking przysłowiową kropkę nad „I” postawił Arkadiusz Koselski, który najszybciej przeszedł 5 km trasę i wygrał rywalizację kijkarzy. Wśród Pań wygrała Aleksandra Przybył, po raz drugi z rzędu zapewniając sobie zwycięstwo w całym cyklu. Szczegółowe wyniki, relacje oraz obszerne galerie zdjęć znaleźć można na stronie www.gplodzi.pl.
Były to ostatnie zawody z cyklu GP Łodzi 2012 w biegach przełajowych, których finał odbędzie się 13 maja w Wiączyniu Dolnym podczas „II Majowego Pikniku Sportowego”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas podczas zawodów i zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, o których przeczytacie na stronach Serwisu Biegowego Ziemi Łódzkiej –www.biegampolodzi.pl.

Wyniki

Zdjęcia

 

Powiązane Posty