Mroźna odsłona GP Łodzi 2014

Temperatura mocno poniżej zera, zaśnieżona alejki nie zniechęciły do startu blisko 200 zawodników, którzy wzięli udział w czwartej odsłonie GP Łodzi 2014. Trasa biegu i marszu w Park 3 Maja w końcu wyglądał tak jak przyzwyczaili się stali bywalcy zimowych imprez, jak zauważyła Ania „pierwsza prawdziwie zimowa odsłona GP – super, jak widać nie tylko jak czekałam na prawdziwe mroźne i śnieżne zawody z cyklu, bo dziś na starcie stanęło wielu zawodników”. W biegu najszybszy okazał się Krzysztof Pietrzyk z LKS Koluszki, wśród kobiet doszło do niespodzianki faworyzowaną Monikę Kaczmarek pokonała Zuzanna Mokros, walka o zwycięstwo rozstrzygnęła się na ostatnich 150 metrach przed metą.

Wśród zawodników startujących w zawodach nordic walking zwyciężył Michał Osiński, który przez cały dystans rywalizował z Jakubem Delągiem, wśród pań po raz kolejny bezkonkurencyjna okazała się Aleksandra Przybył, która zajęła 3 miejsce open.

Kolejna odsłona GP Łodzi 2014 odbędzie się 9 lutego, będzie to zarazem bieg i marsz karnawałowy podczas którego odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie – relacja z karnawałowej edycji GP Łodzi 2013.

Formularz zgłoszeniowy do V odsłony GP Łodzi 2014

Strona zawodów: www.gplodzi.pl

Wyniki

Galeria by INES cz. 3

Galeria by INES cz. 2

Galeria by INES cz. 1

Galeria by Sobek

Relacja by Gazeta Wyborcza

Zdjęcia by Doktorek

Powiązane Posty