Konkurs Karnawałowy – zgłoszenia tylko do północy

Przypominamy wszystkim uczestnikom niedzielnego GP Łodzi 2013, że tylko do dziś można zgłaszać „biegowe karnawałowe kreacje” do konkursu. Wystarczy wysłać zdjęcia na naszą pocztę, a już od jutra na naszym facebooku będzie można głosować na zdjęcie. Wygrywa ta osoba, która zbierze najwięcej kliknięć „lubię to” . Szczegółowy regulamin konkursu zamieszczamy poniżej wraz z linkami do nowych galerii z niedzielnych zawodów. Dekoracja zwycięzców odbędzie się 3 marca podczas kolejnych zawodów z cyklu GP Łodzi, wszystkie osoby które planują start zachęcamy do zgłaszania się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.gplodz.pl 

Galeria by INES

Zasady konkursu:

1. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczestnicy IV bieg/marszu, który odbędzie się w dniu 10 lutego 2013 roku.

2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wystartowanie w biegu lub marszu w dowolnym przebraniu (liczymy na Waszą kreatywność), a następnie przesłanie nam swojego zdjęcia do środy (13.02.2013) na adres poczta@biegampolodzi.pl – z adnotacją, że autor zdjęcia wyraził zgodę na publikację na naszym profilu na facebooku – nie dotyczy to zdjęć autorstwa INES z biegampolodzi.pl, Doktorka i Ineski z runningsukcs.pl.

3. Zdjęcia, które zostaną nadesłane po wymienonym terminie, bez podpisu, bądź informacji o posiadaniu zgody autora na ich publikację nie zostaną zakwalifikowane do konkursu.

4. Wszystkie zakwalifikowane zdjęcia zostaną opublikowane na stronachwww.gplodzi.pl, www.biegampolodzi.pl oraz w specjalnej galerii na naszym facebooku gdzie będzie można oddawać głosy na najlepsze przebranie.

4. Do dnia 24 lutego będzie można głosować na najciekawsze przebrania za pomocą kliknięcia „lubię to” – wygrywa osoba, które zdobędzie najwięcej głosów.

5.  Dodatkowo zostanie przyznana nagroda na najlepsze przebranie, które wybiorą redakcje serwisów www.biegampolodzi.pl i www.runningsucks.pl. 

6. Oficjalne ogłoszenie zwycięzców zostanie opublikowane do 27 lutego 2013 roku na stronach www.gplodzi.pl, www.biegampolodzi.pl orazwww.runningsucks.pl

7. Wręczenie nagród nastąpi w dniu 3 marca podczas zawodów GP Łodzi 2013.

8. Ostateczna interpretacja zasad konkursu należy do organizatora.

 

Powiązane Posty