Konkurs karnawałowy – zaczynamy głosowanie!

Rozpoczynamy głosowanie na najlepsze przebranie podczas GP Łodzi, które odbyło się 8 lutego. W linku poniżej znajdują się zdjęcia przesłane przez uczestników. Zasady konkursu karnawałowego dostępne są poniżej, dekoracja zwycięzców odbędzie się 8 marca podczas ostatnich zawodów z cyklu GP Łódź City Trail. Fundatorami nagród są wydawnictwo Galaktyka, FizjoPLUS oraz sponsor główny cyklu w Łodzi  firma Accenture.

Galeria konkursowa

Zasady konkursu:

1. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczestnicy V bieg/marszu, który odbył się w dniu 27 lutego 2015 roku.

2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wystartowanie w biegu lub marszu w dowolnym przebraniu (liczymy na Waszą kreatywność), a następnie przesłanie nam swojego zdjęcia do poniedziałku (16.02.2015 na adrespoczta@biegampolodzi.pl – z adnotacją, że autor zdjęcia wyraził zgodę na publikację na naszym profilu na facebooku – nie dotyczy to zdjęć autorstwa INES z biegampolodzi.pl

3. Zdjęcia, które zostaną nadesłane po wymiennym terminie, bez podpisu, bądź informacji o posiadaniu zgody autora na ich publikację nie zostaną zakwalifikowane do konkursu.

4. Wszystkie zakwalifikowane zdjęcia zostaną opublikowane na stronach www.gplodzi.plwww.biegampolodzi.ploraz w specjalnej galerii na naszym facebooku gdzie będzie można oddawać głosy na najlepsze przebranie.

5. Do dnia 24 lutego będzie można głosować na najciekawsze przebrania za pomocą kliknięcia „lubię to” – wygrywa osoba, które zdobędzie najwięcej głosów.

6. Dodatkowo zostanie przyznana nagroda na najlepsze przebranie, którą wybiorze redakcje serwisuwww.biegampolodzi.pl

7. Oficjalne ogłoszenie zwycięzców zostanie opublikowane do 2 marca 2015 roku na stronach www.gplodzi.pl,www.biegampolodzi.pl

8. Dzieci, które wzięły udział w biegu karnawałowym w przebraniu otrzymają słodkie upominki. 

9. Wręczenie nagród nastąpi w dniu 8 marca podczas zawodów GP Łódź City Trail

10. Ostateczna interpretacja zasad konkursu należy do organizatora.

Powiązane Posty