Konkurs karnawałowy rozstrzygnięty

Znamy już zwycięzców konkursu karnawałowego na najlepsze przebranie podczas lutowego GP Łodzi 2013. Do konkursu zgłoszono 18 zdjęć, na które łącznie oddano 938 głosów, najwięcej zdobył ich Mateusz Badziak za wcielenie się w bohatera filmu Maska – 228. Drugim zwycięzca, który wybrany został przez redakcje biegampolodzi.pl i runningsucks.pl został Rafał Kobyłecki za „rockowego gitarzystę”. Wszystkim osobom, które postanowiły się przebrać i wziąć udział w wspólnej karnawałowej zabawie dziękujemy. Dekoracja zwycięzców odbędzie się podczas najbliższych zawodów z cyklu GP Łodzi w dniu 3 marca. 

Mateusz Badziak 

Rafał Kobyłecki

Formularz zgłoszeniowy do przedostatniej odsłony tegorocznej edycji cyklu dostępny jest na stronie www.gplodzi.pl. Zapisy przyjmowane są do czwartku, osoby które nie zdążą się zapisać zapraszamy do biura zawodów w dniu biegu/marszu. Przypominamy, iż start marszu nastąpi o godzinie 11:15, a biegu o 12:10.

Jak co wtorek zapraszamy do udziału w konkursie w którym do wygrania są konsultacje z fizjoterapeutą Robertem Nowickim. Zasady są proste, wystarczy wysłać maila z krótką informacją związaną z Waszymi „biegowym problemami” na adres: robertnowicki.rehabilitacja@gmail.com o zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wyniki nieoficjalne po 4 biegach/marszach

 

 

Powiązane Posty