Karnawał w Parku 3 Maja podczas GP Łodzi 2013

GP Łodzi to nie tylko rywalizacja sportowa. Podczas IV biegu/marszu alejki w Parku 3 Maja zalała rzesza kolorowych uczestników, którzy postanowili wziąć udział w konkursie karnawałowym. Na starcie pojawiły się m.in. żaby, bałwany, bohaterowie dzikiego zachodu, marilyn monroe,  czerwony kapturek, piraci i wiele innych ciekawych kreacji – galeria. Oczywiście zabawa zabawą, ale zawodnicy nie zapomnieli o rywalizacji sportowej. Najbardziej widoczne było to podczas finiszu mężczyzn, gdzie praktycznie równo na metę wbiegli Krzysztof Pietrzyk i Sebastian Kosęda, którzy na trasie wymieniali się co chwila na prowadzeniu. W ich przypadku walka toczyła się nie tylko o zwycięstwo w biegu, ale również w całym cyklu. Wśród Pań najszybsza po raz kolejny zwyciężyła Monika Kaczmarek, która pewnie zmierza po drugi z rzędu triumf w cyklu GP Łodzi. Druga na mecie zameldowała się Zuzanna Mokros, a trzecia Monika Pieczora. 

Najszybszy wśród kijkarzy po raz drugi okazał się Robert Gański, który ustanowił rekord trasy, drugi linię mety minął Krzysztof Człapski, a trzeci Ryszard Jeziorny. Najszybszą Panią okazała się Aneta Kokot, która pewnie zmierza po końcowy triumf w cyklu. Kolejne miejsca zajęły Angelina Juszczak i Dorota Zielińska. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną karnawałową zabawę i zapraszamy na kolejne zawody z cyklu, które odbędą się 3 marca 2013 roku – formularz zgłoszeniowy.

Wyniki nieoficjalne

Galeria by INES cz. 1

Relacja TVP 3 Łódź

Film by CZACHA

Galeria by Doktorek

Galeria by Kamil Rejtan

Galeria by Paweł Banaszkiewicz

Relacja by runningsucks.pl

Relacja by ddlodz.pl

Relacja by lodz.sport.pl

Relacja by Dziennik Łódzki

Poniżej szczegóły konkursu karnawałowego, serdecznie zapraszamy wszystkie przebrane osoby do nadsyłania zdjęć.

Zasady konkursu:

1. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczestnicy IV bieg/marszu, który odbędzie się w dniu 10 lutego 2013 roku.

2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wystartowanie w biegu lub marszu w dowolnym przebraniu (liczymy na Waszą kreatywność), a następnie przesłanie nam swojego zdjęcia do środy (13.02.2013) na adres poczta@biegampolodzi.pl – z adnotacją, że autor zdjęcia wyraził zgodę na publikację na naszym profilu na facebooku – nie dotyczy to zdjęć autorstwa INES z biegampolodzi.pl, Doktorka i Ineski z runningsukcs.pl.

3. Zdjęcia, które zostaną nadesłane po wymienonym terminie, bez podpisu, bądź informacji o posiadaniu zgody autora na ich publikację nie zostaną zakwalifikowane do konkursu.

4. Wszystkie zakwalifikowane zdjęcia zostaną opublikowane na stronach www.gplodzi.pl, www.biegampolodzi.pl oraz w specjalnej galerii na naszym facebooku gdzie będzie można oddawać głosy na najlepsze przebranie.

4. Do dnia 24 lutego będzie można głosować na najciekawsze przebrania za pomocą kliknięcia „lubię to” – wygrywa osoba, które zdobędzie najwięcej głosów.

5.  Dodatkowo zostanie przyznana nagroda na najlepsze przebranie, które wybiorą redakcje serwisów www.biegampolodzi.pl i www.runningsucks.pl. 

6. Oficjalne ogłoszenie zwycięzców zostanie opublikowane do 27 lutego 2013 roku na stronach www.gplodzi.pl, www.biegampolodzi.pl oraz www.runningsucks.pl

7. Wręczenie nagród nastąpi w dniu 3 marca podczas zawodów GP Łodzi 2013.

8. Ostateczna interpretacja zasad konkursu należy do organizatora.

 

Powiązane Posty