GP Łodzi 2014 – wyniki po V imprezach

W najbliższą niedzielę odbędzie się VI odsłona GP Łodzi 2014 w biegach przełajowych i nordic walking. Do tej pory w pięciu biegach wzięło udział 359 zawodników i zawodniczek, jednego startu do sklasyfikowania brakuje 79 biegaczom. Ciekawie zapowiada się walka o podium w klasyfikacji generalnej mężczyzn, szansę mają nadal Sebastian Kosęda i Błażej Skowroński, którym brakuje jednego startu, z kolei swoich miejsc bronić będą Krzysztof Pietrzyk oraz Tomasz Kunikowski, którzy startowali w co najmniej czterech imprezach. W klasyfikacji generalnej kobiet walka o podium już jest rozstrzygnięta wygrała Monika Kaczmarek przed Zuzanną Mokros oraz Małgorzatą Michalak – Mattar. Ciekawie zapowiada się natomiast rywalizacja w poszczególnych kategoriach wiekowych zarówno w klasyfikacji kobiet jak i mężczyzn gdzie o podium decydować będzie dyspozycja podczas niedzielnych zawodów. Podobnie sytuacja wygląda w klasyfikacji studentów, którą wspiera firma Accenture, o triumf walczyć będą Tomasz Kunikowski oraz Błażej Skowroński. W klasyfikacji studentek wygrała Monika Kaczmarek przez Zuzaną Mokros.

Z kolei w dotychczasowych marszach wzięło udział 115 zawodników z tego 46 osób startowało w co najmniej 4 marszach, jednego startu do sklasyfikowania brakuje jeszcze 24 kijkarzom. Tutaj też nie zabraknie emocji w walce o triumf w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Do niedzielnych zawodów można zgłosić się poprzez formularz dostępny na stronie www.gplodzi.pl (zapisy zostaną zamknięte w czwartek o godzinie 23:59) lub w biurze zawodów.

Wyniki GP Łodzi 2014 po V biegach/marszach

Powiązane Posty