GP Łodzi 2013 – wyniki po V imprezach.

W dziale wyniki opublikowaliśmy przed ostanie podsumowanie GP Łodzi 2013. Po pięciu imprezach sklasyfikowanych jest 173 biegaczy i 52 kijkarzy. Szansę na imienny medal ma nadal 102 uczestników biegu i 30 nordic walikng. W klasyfikacji generalnej biegu szansę na zwycięstwo mają dwaj zawodnicy obecny lider Krzysztof Pietrzyk oraz mający na koncie trzy biegi Sebastian Kosęda. Walka o pozostałe miejsca też zapowiada się interesująco w tym momencie drugi jest Łukasz Zagawa, który będzie w ostatnich zawodach bronił miejsca na podium, atakować go będzie wracający po kontuzji Mateusz Pacholec.  Za plecami tych zawodników walka toczyć się będzie praktycznie w każdej kategorii wiekowej oraz klasyfikacji Łodzian. Wśród Pań końcowy triumf ma już zapewniony Monika Kaczmarek, która wyprzedziła Zuzannę Mokros. Trzecie miejsce zajmuje Monika Pieczora, która musi jednak uważać w ostatnim biegu na Martę Barańską. 

Wśród kijkarzy liderami są Ryszard Jeziorny i Krzysztof Człapski, którzy w przypadku startu w zawodach Roberta Gańskiego stoczą pojedynek o drugie i trzecie miejsce. W klasyfikacji Pań zwyciężyła Aneta Kokot. Natomiast o drugie miejsce walczyć będą Aleksandra Przybył i Beata Kołodziejczak. 

Przypominamy, iż ostatnie decydujące zawody z cyklu GP Łodzi 2013 odbędą się w dniu 24 marca 2013 roku. W związku z inauguracją platformy „Zielona Łódź” wszyscy biegniemy na zielono, a pierwsi zawodnicy w biurze zawodów otrzymają pamiątkowe zielone koszulki ufundowane przez Zarząd Zielenie Miejskiej w Łodzi .

Formularz zgłoszeniowy

Lista Startowa 

Wyniki po V imprezach z cyklu GP Łodzi 2013

Finał GP Łodzi 2013 na którym odbędzie się dekoracja zwyciezców oraz wręczenie imiennych medali zaplanowany jest na 5 maja 2013 roku podczas III Majowego Pikniku Sportowego w Wiączyniu Dolnym koło Łodzi – szczegóły.

 

Powiązane Posty