GP Łodzi 2012 po raz piąty

Już przedostatni raz zawodnicy i zawodniczki będą mogli stanąć na starcie Grand Prix Łodzi 2012 w biegach przełajowych i nordic walking rozgrywanego na terenie Parku 3 Maja w Łodzi (ostatnia impreza odbędzie się w dniu 1 kwietnia). Do zawodów poprzez formularz na stronie www.gplodzi.pl zgłosiło się 222 zawodników i zawodniczek. Osoby, które chcą wystartować w najbliższą niedzielę zapraszamy do biura zawodów w godzinach 9:15 – 11:15. Tegoroczny cykl może ukończyć rekordowa liczna prawie 350 uczestników – osoby, które wystartowały w co najmniej 4 biegach lub marszach. Wszystkie te osoby otrzymają pamiątkowe imienne medale. Podczas najbliższej imprezy wzorem poprzednich edycji start biegu jak i marszu poprzedzą warsztaty z instruktorami, którzy pokażą prawidłową rozgrzewkę i udzielą bezcennych rad i wskazówek. Po zawodach na zawodników czekać będzie pizza wraz z kawą i herbatą oraz losowanie licznych upominków od sponsorów cyklu.

Po raz kolejny wylosowaliśmy osobę, która zapisła się do biegu/marszu poprzez formularz zgłoszeniowy i wystartowała – szczęśliwą osobą został Józef Deląg z Piotrkowa Trybunalskiego.

Zawody Grand Prix Łodzi powoli dobiegają końca, ale już 13 maja odbędzie się „II Majowy Piknik Sportowy” w Wiączyniu Dolnym podczas którego zaplanowane jest podsumowanie całego cyklu. W ramach imprezy odbędą się zawody nordic walking, bieg główny oraz biegi dla dzieci. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji dla najmłodszych przygotowanych przez KJ Zbyszko. Szczegółowe informacje już od niedzieli na www.biegampolodzi.pl.

Informator dla startujących

Program imprezy:

9:15 – otwarcie biura zawodów

11:00 – warsztaty w ramach Akademii Maratonu dla wszystkich chętnych

11:15 – rozgrzewka nordic walking z instruktorem

11:15 – zamknięcie biura zawodów

12:05 – start biegu

12:08 – start nordic walking

13:15 – losowanie nagród

13:33 – zakończenie imprezy

Powiązane Posty