Cztery pory roku podczas trzeciej odsłony GP Łodzi 2014

Podczas niedzielnych zawodów z cyklu GP Łodzi 2014 zawodnicy rywalizowali w ciężkich warunkach, padał deszcz, grad, wiał wiatr, trasa w 100 % oddawała definicję biegu przełajowego. Nie przeszkodziło to blisko 300 uczestnikom do startu w zwodach. Tradycyjnie już jako pierwsi na trasę wyruszyli zawodnicy nordic walking, których start poprzedzony był wspólną rozgrzewką oraz instruktarzem, który przeprowadzili sędziowie. W rywalizacji kijkarzy po raz kolejny bez konkurencyjni okazali się Michał Osiński z Łodzi oraz Aleksandra Przybył, która zajęła drugie miejsce open! W samo południe na trasę wyruszyło 211 biegaczy, na 5 km błotnistej trasie po raz trzeci zwycięzcami zostali Sebastian Kosęda z Łowicza oraz Monika Kaczmarek z Łodzi, którzy pewnie zmierzają po triumf w całym cyklu GP Łodzi 2014.

W ramach zawodów odbył się pierwszy łódzki bieg „Policz się z Cukrzycą”, którego inicjatorem był Sztab WOŚP Straży Miejskiej w Łodzi. 

Kolejna odsłona cyklu odbędzie się już za dwa tygodnie, zapisać się można poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.zapisy.inessport.pl oraz www.gplodzi.pl

Wyniki III biegu/marszu GP Łodzi 2014

Galeria by INES

Galeria by runningsucks.pl

Galeria by Doktorek

Relacja by Ania Wypłosz – blog

Relacja by Gazeta Wyborcza

Powiązane Posty