City Trail – Ostatni akcent sezonu w Łodzi za nami!

To była edycja, podczas której mieliście okazję startować na nieco zmodyfikowanej trasie – podczas każdych zawodów dwa razy pokonując legendarną już górkę w Parku Baden-Powella.  Mamy nadzieję, że to delikatne utrudnienie przyniesie efekty w sezonie wiosennym i wielokrotnie będziecie świętować rekordy życiowe!

Ceremonia, która odbyła się we wtorek, 27 marca była przede wszystkim uroczystym wręczeniem medali – wywalczyli je zawodnicy, którzy wzięli udział w minimum czterech biegach. Nagrodziliśmy oczywiście najlepszych zawodników – w klasyfikacji generalnej oraz w kategoriach wiekowych.

W „generalce” nagrodzone panie to: Monika Kaczmarek, Zuzanna Mokros, Magdalena Pierzchała, Dominika Wiecha i Anna Śleszycka. Wśród mężczyzn najszybszymi okazali się: Wojciech Sowik, Adam Włodarczyk, Paweł Kopaczewski, Jarosław Omakowski i Tomasz Pietrzak. Najlepszymi drużynami zostały: Time4S oraz pierwsze zespoły MLUKS Rawa Mazowiecka i Rysioteam.

Nagrody ufundowali nasi Partnerzy: marki Salomon, Suunto, ALE – Active Life Energy oraz Wydawnictwo Galaktyka.

W podsumowaniu nie może zabraknąć nieco statystyk. W sześciu biegach mieliśmy 668 unikalnych zawodników w biegu głównym (w tym 213 kobiet i 455 mężczyzn) oraz 261 w CITY TRAIL Junior. Sklasyfikowanych zostało 390 osób (122 kobiety i 268 mężczyzn) oraz 137 dzieci. Sumując frekwencję wszystkich biegów, w Parku Baden-Powella pojawiło się 2219 dorosłych oraz 800 dzieci, a średnia frekwencja wyniosła 370 dorosłych i 133 dzieci. Najwyższą frekwencję odnotowaliśmy w listopadzie – 440 dorosłych i 169 dzieci.

Nasz cykl w Łodzi współorganizuje ekipa inesSport, której dziękujemy za kolejne pół roku współpracy!

Do zobaczenia za kilka miesięcy!

Biegi Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden oraz CITY TRAIL Junior są współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W jaki sposób odebrać medal poza galą?

Fotorelacja by Beata Oleksiewicz

Powiązane Posty