Biegaj w CITY TRAIL i wygrywaj!

Biegaj w CITY TRAIL i wygrywaj, czyli nagrody dla co tysięcznego zawodnika na mecie! 10 lokalizacji, 60 biegów i grubo ponad 20 tysięcy „osobostartów” – tak w liczbach przedstawia się skala cyklu biegów przełajowych Grand Prix CITY TRAIL w edycji 2014/2015. Przez cały sezon każdy startujący w zawodach ma szansę na wygranie sportowych gadżetów. Wystarczy mieć nieco szczęścia!

Nagrody w konkursach są przyznawane za miejsca na mecie. Co 1000 miejsc nagrodą jest plecak Salomon Trail 20, co 3000 miejsc – buty Salomon X-SCREAM GTX®, a co 10 000 miejsc – zegarek Suunto Ambit 3!

Zwycięzcy są wyłaniani na podstawie łącznej klasyfikacji, która powstaje po zsumowaniu wyników biegów w poszczególnych miastach (w kolejności, w jakiej odbywają się biegi). Przewidziano nagrody nawet za 30-tysięczne miejsce na mecie. Oznacza to, że w ciągu sześciu miesięcy trwania cyklu rozdanych zostanie nawet 18 plecaków, 9 par butów i 3 zegarki. Łączna pula nagród to niemal 15 tysięcy złotych! Najistotniejszym elementem konkursu jest fakt, że wygrać może każdy – bez względu na poziom sportowy i czas na mecie.

Jak dotąd odbyło się 7 biegów, w których wystartowało 3280 zawodników, a więc rozdano dwa plecaki i jedną parę butów. Plecaki powędrowały do Roberta Burczyka z Trójmiasta i Wiesława Jaźwickiego z Poznania, buty wygrał Pan Arkadiusz Suś z Bydgoszczy.

Najbliższy weekend to zawody we Wrocławiu (8.11) oraz w Katowicach (9.11). Na listach startowych w każdym z miast jest zapisanych ponad 400 zawodników, a więc jest duża szansa, że kolejny plecak wygra biegacz z Katowic.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w REGULAMINIE

Inaguracja zawodów Grand Prix Łódź City Trail odbędzie się 30 listopada w parku 3 Maja – zgłoszenia

Grand Prix CITY TRAIL to cykl 5-kilometrowych biegów, który odbywa się w okresie jesienno-zimowym w 10 lokalizacjach: Bydgoszczy, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. Ambasadorami imprezy są: mistrzyni świata w boksie, a obecnie triathlonistka Iwona Guzowska, znakomita polska biegaczka ultra – Magdalena Łączak, biegający raper Jacek MEZO Mejer, dziennikarka i biegaczka Beata Sadowska i najlepszy biegacz górski w Polsce – Marcin Świerc. Więcej o cyklu przeczytacie na stronie www.citytrail.pl. Wiele ciekawostek pojawia się także na oficjalnym profilu imprezy na Facebooku.

Powiązane Posty