9. Bieg Fabrykanta – ostatnie wolne miejsca!

9. Bieg Fabrykanta odbędzie się za miesiąc, czyli 24 sierpnia, w Łodzi. Na listach startowych zostały już ostatnie wolne miejsca. Do zawodów zgłosiło się blisko 1400 biegaczy z Polski i z zagranicy. Wśród nich jest Monika Kaczmarek, aktualna Mistrzyni Polski na 5 km, która po raz kolejny stanie na starcie Biegu Fabrykanta wraz ze swoją drużyną Accenture Runners Club.

–  To niezwykle klimatyczna impreza biegowa z dużym potencjałem. W Accenture spośród pasjonatów nowoczesnych technologii wyodrębniła się fantastyczna grupa miłośników biegania, która chętnie i regularnie próbuje swoich sił w różnego rodzaju imprezach sportowych. W tegorocznej edycji biegu planujemy wspólnie powalczyć w klasyfikacji drużynowej – mówi Monika Kaczmarek, dodając – Bieg Fabrykanta to dobre przetarcie przed rozpoczynająca się drugą częścią sezonu startowego, w dodatku w super atmosferze towarzyszącej imprezie.

Przypomnijmy, że zawodnicy rywalizować będą na dystansie 10 km, a trasa biegu wytyczona została w jednej z najstarszych części Łodzi. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.biegfabrykanta.pl

3. Bieg Grohmana

Bieg Grohmana to impreza rozgrywana na dystansie jednej mili podczas Biegu Fabrykanta. W zawodach obowiązuje limit 150 zawodników. Warto nadmienić, że kwota z wpisowego zostanie podwojona przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną i przekazana na konto fundacji „Promień Radości”. Na liście startowej jest już blisko 100 zawodników, którzy zmierzą się z nietypowym dystansem jednej mili. Formularz do zawodów dostępny jest na stronie biegu.

Biegi Małego Fabrykanta

Biegi dla dzieci jak co roku wiążą się ze sporą dawką emocji już przed zawodami! Nie inaczej jest w tym roku, listy startowe w trzech grupach wiekowych już dawno zostały zamknięte, a liczba chętnych do udziału w biegu stale rośnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, organizatorzy w dniu 1 sierpnia o godzinie 20:00 uruchomią dodatkowe miejsca na Biegi Małego Fabrykanta. Warto wcześniej zapoznać się z zasadami rejestracji dzieci dostępnymi w regulaminie Biegu Małego Fabrykanta.

Zostań wolontariuszem!

Bieg Fabrykanta to blisko 2000 uczestników na wszystkich dystansach, ale również kilkadziesiąt wolontariuszy, którzy co roku pomagają w organizacji imprezy. Jeśli chcesz zdobyć nowe doświadczenie, poznać ciekawych ludzi, którzy lubią sport i kontakt z ludźmi, chcesz przeżyć przygodę, cechujesz się rzetelnością oraz zaangażowaniem w wykonywaną pracę, skontaktuj się z organizatorami.  Pomóż biegaczom, którzy będą zmagać się z dystansem, walczyć o wygraną czy pokonywać swoje słabości. Wejdź na www.biegfabrykanta.pl i dołącz do zespołu organizacyjnego.

9. Bieg Fabrykanta odbywa się przy wsparciu Urzędu Miasta Łodzi oraz Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, a gospodarzem imprezy jest Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, na której terenie zlokalizowane jest centrum zawodów. Aktualne informacje o zawodach, w tym formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie www.biegfabrykanta.pl oraz na www.facebook.com/biegfabrykanta

Powiązane Posty