V Bieg Fabrykanta – startują zapisy do biegów dziecięcych

V Bieg Fabrykanta to nie tylko rywalizacja na dystansie 10 km. Jak co roku odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży. W tegorocznej edycji imprezy najmłodsi uczestnicy rywalizować będą w czterech grupach wiekowych: przedszkolaki, szkoły podstawowe z podziałem na klasy 1-3 i 4-6 oraz gimnazjum. Podczas V Biegu Fabrykanta na dzieci czeka kilka nowości „chcemy, żeby dzieci poczuły się jak biegacze startujący w biegu głównym, dlatego w tym roku wprowadzamy elektroniczny pomiar czasu dla najmłodszych – mówi Bartłomiej Sobecki organizator Biegu Fabrykanta – dodatkowo na mecie wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe medale„. 

Do biegów dziecięcych będzie można się zgłaszać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.biegfabrykanta.pl od 31 lipca – start zapisów godzina 20:00. W każdej z kategorii wiekowej będzie obowiązywał limit 50 zawodników. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu zgłaszania dzieci dostępne są w regulaminie zawodów.

Partnerami biegów dziecięcych są VERA SPORT KIDS oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi. Szczegółowe informacje dotyczące Biegu Fabrykanta dostępne są na stronie www.biegfabrykanta.pl, zapraszamy również do polubienia naszej strony na facebook .

Powiązane Posty