Startują zapisy do biegów Małego Fabrykanta z Galerią Łódzką!

Zapisy do 6 Biegu Fabrykanta wystartowały już w czerwcu, na listach startowych jest ponad 1600 zgłoszonych zawodników. Teraz nadszedł czas na biegi Małego Fabrykanta, które co roku towarzyszą imprezie. Sponsorem głównym biegów dla dzieci została Galeria Łódzka, która ufundowała dla najlepszych atrakcyjne nagrody, a dla wszystkich uczestników słodkie gadżety.  

– Biegi dla dzieci od samego początku towarzyszą Biegowi Fabrykanta i co roku stają się co raz popularniejsze. Zmaganiom najmłodszych towarzyszą wielkie emocje co nas bardzo cieszy – mówi Bartłomiej Sobecki organizator Biegu Fabrykanta dodając – podobnie jak rok temu wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe medale.

Do biegów dziecięcych będzie można się zgłaszać poprzez formularz dostępny na stronie www.biegfabrykanta.pl od godziny 20 w najbliższą środę. W każdej z czterech kategorii wiekowych będzie obowiązywał limit 50 zawodników.

Biegi dziecięce rozpoczną się o godzinie 15. Start i meta wyznaczone zostaną na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego 22/24.

Partnerami biegów dziecięcych są Galeria Łódzka, PKO Bank Polski oraz Vera Sport.  Szczegółowe informacje dotyczące Biegu Fabrykanta dostępne są na stronie www.biegfabrykanta.pl oraz na www.facebook.com/biegfabrykanta

Powiązane Posty