Produkty SmartFood na mecie V Biegu Fabrykanta

Na mecie V Biegu Fabrykanta w pakiecie znajdziecie produkty SmartFood. To innowacyjna, wysokiej jakości żywność funkcjonalna z kategorii produktów i diet niskokalorycznych. W ofercie oprócz produktów o zastosowaniu służącym redukcji masy ciała (diety LCD), posiadamy produkty kierowane do osób aktywnych i uprawiających sport – między innymi wysokiej jakości batony dietetyczne i napoje izotoniczne. 

 „Firma Joyfood z siedzibą w Łodzi przykłada dużą wagę do edukacji klientów w zakresie zdrowego i racjonalnego odżywiania, stąd pomysł na współpracę partnerską przy V Biegu Fabrykanta, który jest niewątpliwie wydarzeniem skupiającym ludzi aktywnych. Dodatkowo wydarzenie jest wyjątkowe dla nas z powodu lokalizacji w mieście, z którym jesteśmy związani.” – Piotr Wojtecki z Joyfood.

 

V Bieg Fabrykanta odbędzie się 29 sierpnia 2015 roku, w ramach imprezy rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Kobiet. Szczegółowe informacje o zawodach dostępne są  stronie www.biegfabrykanta.pl oraz facebook.com/biegfabrykanta 

Powiązane Posty