Nadejszła chwila

 

W zeszłym roku rozpoczęłam wątek szafiarski, takie tam gryzmolenie w temacie szeroko pojętego stylingu biegowego.

Obiecałam wpis w temacie : Nadejszła chwila rozkminić imiż kolegi Badyla. Jak to mówią obiecanki cacanki. Pytam się Badyla, czy mogę o nim napisać. Badyl na to: pisz co chcesz byle by dobrze. Pozbierałam materiały na temat Badyla, wrzuciłam do teczki i schowałam do szafy.

Krótko – co tu pisać o Badylu. Badyl jaki jest każdy widzi.

Do 25 lutego możemy zagłosować na jego imiż z konkursu karnawałowego biegampołodzi.pl.

Jeżeli Robert z Agatą zgłosili swoje zdjęcie do konkursu, to znaczy że zależy im na LUBIĘ TO.

Dla mnie Państwo Badylowstwo to najpiękniejsza para biegowa w Polsce i najpiękniejsza historia jaka się mogła w życiu przydarzyć. Robertowi zazdrościć można (urwał) formy, sukcesu Żółwiego Kroku, postawy koleżeńskiej i ogólnie całokształtu. Agacie zazdrościć można charyzmy, pogody ducha, wytrwałości i mocnego charakteru. Obojgu zazdrościć można szczęścia ze znalezienia tej właściwej drugiej połówki. Głosujmy:

Opublikowany przez Serwis biegampolodzi.pl Sobota, 20 lutego 2016

Moje pisanie na chwilę zostaje zawieszone z powodu tego, że doba ostatnio stała się przykrótka.

Chyba znalazłam partnera strategicznego na Bieg pod Gwiazdami. Jest szansa byśmy pobiegli w jednakowych koszulkach z pięknym logotypem na piersi. To jeszcze tajemnica – ale rezerwujcie czas 1.01.2017 na przebieżkę po Pietrynie. Na razie w tym temacie gwiazdorze na tzw. salonach. Jakie logo ? – nie żadne mydło i powidło. Naprawdę super logo, zresztą biegliśmy obok niego już w tym roku. Trzymajcie kciuki za powodzenie naszego biegu i zdarzenia docelowego którego logo będziemy mieć na piersi. Niesponsorskie logo bez polityki o wydźwięku ogólnoświatowym. Coś się wreszcie w tej Łodzi musi udać.

Powiązane Posty