Ultra Kamieńsk – oficjalny trening na trasie biegu

Ultra Kamieńsk to druga edycja imprezy, która zadebiutowała w zeszłym roku na Górze Kamieńsk. Zawodnicy podczas biegu, który odbędzie się 7 sierpnia do wyboru będą mieć dwa dystanse – 25 km i 50 km. W sobotę (09.07) na trasie biegu odbędzie się oficjalny trening.

chcemy pokazać biegaczom z Łodzi i okolic trasę biegu – mówi Bartłomiej Sobecki organizator Ultra Kamieńsk – w planach mamy do pokonania prawie całą trasę ~25 km. Zachęcamy wszystkich, którzy wybiorą się na trening do zabrania obowiązkowego wyposażenia jakie wymienione jest w regulaminie biegu.

Dodatkowo w każdy czwartek o 18:00 na Górze Kamieńsk odbywać się będą oficjalne treningi, które prowadzić będzie Ambasador Ultra Kamieńsk – Jarek Brzozowski z Aktywnych Kamieńsk.

– Zajęcia będą trwały ok. godziny, biegać będziemy na 6 km pętli znanej z zimowych zawodów. Skupimy się na technice podbiegu, zbiegu oraz na zakończenie porozmawiamy o taktyce i obowiązkowym wyposażeniu na biegach górskich – wymienia Jarek.  (kontakt dla zainteresowanych – Jarek 516 157 686).

Start treningu zaplanowany jest w sobotę (9 lipca) na godzinę 9:00 – start z parkingu pod Górą Kamieńsk.

Na blisko miesiąc przed zawodami na liście startowej jest już ponad 150 zawodników, limit w tegorocznej edycji wynosi 300 uczestników. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje o biegu dostępne są na stronie www.ultrakamiensk.pl , zachęcamy również do odwiedzania naszego fanpage www.facebook.pl/ultrakamiensk.

Powiązane Posty