Reprezentantki KS Alaska wygrywają Bieg Rzeźnika!

W Bieszczadach przez kilka dni rozgrywane były biegi na różnych dystansach w ramach Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego. Największym zainteresowaniem cieszył się popularny Bieg Rzeźnika rozgrywany  już po raz XII na dystansie 78 km na starcie którego stanęło blisko 1400 zawodników w tym kilka zespołów z województwa łódzkiego. Najlepiej spisały się reprezentantki KS Alaska Łódź – Agata Matejczuk i Monika Jakubaszek, które wygrały klasyfikację kobiet trasę przebiegły w 11:11:50! Gratulujemy!

Bardzo dobrze zaprezentowała się również ekipa Biegiem po Piwo, która do samego końca walczyła o podium na dystansie „hardcore” ostatecznie zajmując trzecie miejsce. Dystans 100 km Michał Brzeskiewicz i Kamil Dąbrowski pokonali w czasie 13:22:48

Na starcie  tegorocznego Biegu Rzeźnika stanęły również inne ekipy z naszego województwa – sprawdź wyniki

W sobotę swoich reprezentantów mieliśmy też na trasie Rzeźniczka, najlepiej spisał się Krzysztof Stępień z Korony Pabianice zajmując 8 miejsce, dystans 27 km pokonując w 2:36:07. Sprawdź jak pobiegli inni z naszego województwa – wyniki

Przypominamy, że podczas Rzeźnika Ultra bardzo dobrze zaprezentowała się Milena Grabska – Grzegorczyk, zajmując II miejsce – relacja.