Łódzka premiera filmu o Piotrze Dymusie w Truchcie!

Z wielką przyjemnością wspólnie z sklepem Trucht.com zapraszamy na łódzką premierę filmu dokumentalnego o Piotrze Dymusie autorstwa Krzysztofa Zaniewskiego! Pokaz fimu odbędzie się w dniu 21 czerwca o godzinie 20:00 w sklepie Trucht – ul. Piotrkowska 138/140 (Off Piotrkowska) Wstęp na premierowy pokaz filmu w Łodzi jest bezpłatny!

Bohater dokumentu:

Każdy biegacz biorący udział w zawodach marzy o zdjęciu wykonanym przez Piotra Dymusa. Nie każdy jednak wie, kim jest Piotr i jak wygląda jego praca.

Wybitny fotograf sportowy. Laureat konkursów fotograficznych w Polsce i za granicą. Pasjonat swojej pracy. Znana i ceniona postać w środowisku sportowym i nie tylko. 

Autor:

Twórca filmów sportowych i przyrodniczych. Realizator materiałów na największych imprezach Ultra w Polsce. Jego nagrania to często wielodniowe przedsięwzięcia plenerowe, nie suche relacje. Autor takich filmów m.in. jak Łemkowyna Ultra Trail 2015, III Zimowy Ultramaraton Karkonoski. Ultramaratończyk, Ratownik.

Film:

Historia toczy się na tle jednego z najbardziej spektakularnych wydarzeń biegowych w Polsce- Biegu Ultra Granią Tatr. Poznajemy osobę Piotra, jego sportową przeszłość i pełną pasji drogę do realizacji marzeń zawodowych.

Notka od autora:

Realizacja materiałów fotograficznych i filmowych podczas imprez takich jak np. biegi ultra, gdzie teren jest trudny, nieraz niedostępny, wymaga szczególnego zaangażowania. Nie tylko doskonałej znajomości terenu, w którym się pracuje, ale również dużej sprawności, pomysłu na to, co się chce zrobić i umiejętności zmagania się z wielogodzinną samotnością i zmęczeniem. Znajomość specyfiki środowiska i pewne atuty sportowo-psychiczne, dają podstawę do sprawnego przemieszczania się i realizowania zadania. Znając to wszystko z autopsji, szczególnie doceniam pracę Piotra. Dało mi to podstawę do pomysłu na zrealizowanie tego dokumentu.

P.S. Przed spotkaniem z Piotrem Dymusem rozgrzewkę poprowadzą polscy piłkarze w meczu przeciwko Ukrainie 🙂

Do zobaczenia w Truchcie!

Powiązane Posty