FAN – RUN TEAM on Tour

W dniu 9 lipca wzięliśmy udział w biegu sztafetowym od ratusza do ratusza od kilkunastu lat rozgrywany jest na dystansie 100 km. Trasa przemiennie prowadzi z Zielonej Góry do Cottbus lub z Cottbus do Zielonej Góry. W tegorocznej edycji wystartowało 61 drużyn w tym 20 z Polski. Fan Run Team zajął najlepsze 21 miejsce w dotychczasowej historii swoich startów w tej imprezie. W czasie biegu pogoda nie rozpieszczała zawodników, jednak doświadczenie zdobyte w poprzednich startach zaprocentowało (odpowiednia ilość gąbek oraz wody i izotoników) i udało się nam ukończyć zawody na dobrym miejscu.
W zawodach startowaliśmy w następującym składzie:

  • Prezes – Piotr Brzeziński
  • VIP – Tadeusz Ruta
  • Jacek Ulowski
  • Andrzej Woroszyło
  • Sylwia Badowska

Każdy z naszej drużyny biegł na trzech zmianach o różnej długości. Cała nasza drużyna była bardzo zadowolona, że startu i z atmosfery jak panowała podczas jej trwania. Jednym zdaniem niezapomniane przeżycie do tego super kibice na trasie. Bardzo miłe było wspieranie się nawzajem przez zawodników przeciwnych drużyn – Sylwia Badowska Fan Run Team

W czerwcu dwóch naszych zawodników postanowiło sprawdzić się podczas kultowego Biegu Rzeźnika. W zawodach wystartowali Andrzej Woroszyło i Jacek Ulowski, którzy na mecie zameldowali się po 13:41:28 i zajmując 66 miejsce w klasyfikacji generalnej. Jest to najlepszy rezultat w historii starów tej dwójki w Biegu Rzeźnika.

Sylwia Badowska

Fan – Run Team Łódź

Powiązane Posty