Trail Kamieńsk – 11.12. oficjalny trening!

2. Trail Kamieńsk zaplanowany jest na 29 stycznia 2017 r., zawodnicy będą rywalizować na dwóch dystansach 6 km i 30 km. W niedzielę (11.12) na trasie biegu odbędzie się oficjalny trening – podobnie jak przed pierwszymi zawodami chcemy pokazać biegaczom z Łodzi i okolic trasę biegu mówi Bartłomiej Sobecki organizator Trail Kamieńsk – w planach mamy do pokonania prawie całą trasę ~30 km.

Tegoroczny trening zapoczątkuje serię zajęć, które prowadzić będzie ambasador Trail Kamieńsk – Jarek Brzozowski, w każdą sobotę o godzinie 10:00 na Górze Kamieńsk.

Zachęcamy wszystkich, którzy wybiorą się na trening, do zabrania obowiązkowego wyposażenia jakie wymienione jest w regulaminie biegu. Start treningu zaplanowany jest na 11 grudnia na godzinę 10:00 – zbiórka na parkingu pod Górą Kamieńsk.

Po treningu dzięki sklepowi Trucht, dla wszystkich uczestników będziemy mieć napój regeneracyjny oraz niespodzianki – serdecznie zapraszamy.

Szczegółowe informacje o biegu dostępne są na stronie www.ultrakamiensk.pl, zachęcamy również do odwiedzania naszego fanpage www.facebook.pl/ultrakamiensk

Powiązane Posty