II Ultra Kamieńsk – wystartowały zapisy!

Druga edycja Ultra Kamieńsk odbędzie się 7 sierpnia 2016 roku. Trasa wytyczona została na terenie Góry Kamieńsk położonej nieopodal Bełchatowa, zawodnicy do wyboru będą mieli dwa dystanse 25 km i 50 km.

to już trzecia odsłona naszej imprezy na Górze Kamieńsk, po ubiegłorocznym debiucie i zimowej edycji przyszedł czas na ultra bieganie latem. Trasa biegu jest wymagająca, szczególnie dla tych co planują start na dystansie 50 km. Świadczy o tym ilość osób, która w pierwszej edycji nie ukończyła rywalizacji – mówi Bartłomiej Sobecki organizator biegu – dodając zawody na najwyższej górze w centralnej Polsce to też okazja dla biegaczy, którzy myślą o debiucie w biegach górskich, żeby spróbować swoich sił na dystansie 25 km.

Ultra Kamieńsk w tym roku został włączony do debiutującego cyklu Łódzkie Ultra w skład którego wchodzą następujące biegi: Trail Kamieńsk – 30 km, Supermaraton Ozorków – 50 km, Ultra Kamieńsk – 50 km oraz UltraMaraton wokół Jeziora Sulejowskiego – 50 km. Szczegóły na www.lodzkieultra.pl

Organizatorem Ultra Kamieńsk jest firma inesSport, a współorganizatorem OSIR Góra Kamieńsk oraz Aktywni Kamieńsk.

Do biegu zapisać się można poprzez formularz dostępny na stronie www.ultrakamiensk.pl, zachęcamy również do odwiedzin naszego fanpage gdzie znaleźć będzie można wiele ciekawostek związanych z wydarzeniem – www.facebook.com/ultrakamiensk