Walka o rekordy w sobotę w hali RKS-u!

18 stycznia w hali Rudzkiego Klubu Sportowego odbędzie się III Halowy Mityng Lekkoatletyczny podczas którego odbędzie się próba pobicia dwóch halowych rekordów na dystansie 2000 m i 300 m. Oba rezultaty mają już ponad 20 lat, na dystansie 2 km ustanowił go Mirosław Żerkowski – 5:12:50, a na 300 m – 39:14 Tadeusz Pietrzak. Z rekordem na dłuższym dystansie zmierzy się Tomasz Osmulski przygotowujący się do walki o minimum na Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce, które odbędą się w marcu w Sopocie: Rekord jest niepobity od 1985 roku, razem z Szymonem Kulką, Wojciechem Jaroszem i Mackiem Nitką postaramy się coś z tym zrobić. Gorąco zapraszamy do kibicowania.

Z drugim rekordem zmierzy się Radosław Sekieta: podejmę się szalonego wyzwania pobicia rekordu polski weteranów w kategorii wiekowej 35-40 lat na dystansie 300 m, który obecnie wynosi 39,14 jest to jeden z najstarszych rekordów we wszystkich kategoriach weteranów, aktualny od 21 lat wszystkich chętnych sprawdzenia czy dam rade zapraszam w sobotę do hali RKS-u.

Regulamin III Halowego Mitingu Lekkoatletycznego dostępny jest na stronie www.rks.org.pl lub www.lozla.pzla.pl  

Zapraszamy wszystkich w sobotę do hali RKS-u (ul. Rudzka 37) do kibicowania Tomkowi i Radkowi, znając ich wolę walki na pewno nie odpuszczą nawet przez moment i do samej mety walczyć będą o jak najlepsze rezultaty – miting startuje o 11:00!

Zdjęcie: www.nastadiony.pl

Powiązane Posty