Udane MP w Lekkiej Atletyce dla biegaczy z Ziemi Łódzkiej!

W rozegranych w Toruniu 89 Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce bardzo dobrze zaprezentowali się biegacze z Ziemi Łódzkiej. Złoty medal na 5000 m zdobył Artur Kozłowski z Sieradza, który dystans pokonał w czasie 14:30:77. Kolejne złoto dołożył Artur Kuciapski (RKS Łódź), który triumfował na dystansie 800 m uzyskując czas 1:49:38. Trzecim medalistą został Tomasz Osmulski dla którego obecny sezon jest jednym z najlepszych w karierze. Po brązowym medalu w Halowych Mistrzostwach Polski na 3000m i w biegach przełajowych na krótkim dystansie zawodnik RKS Łódź dołożył trzecie miejsce na dystansie 1500 m na stadionie. Tomek Osmulski zdobywając brązowy medal ustanowił również nowy rekord życiowy – 3:39:80!