Sukcesy juniorów w Spale

Trzy tytuły mistrzowskie dla zawodników naszego województwa. Pierwsze złoto dla Klaudii Muchlady z MKS Tomaszów Mazowiecki, która zwyciężyła w pięcioboju juniorek młodszych z wynikiem 3654 pkt. Maciej Kiendzierski z MKLA Łęczyca obronił tytuł z zeszłego roku i wynikiem 2,16 m. ustanowił rekord życiowy. Po raz pierwszy mistrzem Polski został Artur Kuciapski z RKS Łódź, zwyciężając w finale biegu na 800 m juniorów, z wynikiem 1:53,84 min. Srebro wśród juniorów młodszych w skoku w dal wywalczył Marek Siedlecki ze Startu Łódź skacząc – 6,87 m. Medale brązowe zdobyli : Maciej Nitka z MULKS MOS Sieradz w biegu na 1500 m. juniorów -3:59,69 min. oraz Marcin Góralski z BKL Bełchatów w skoku wzwyż juniorów młodszych (1,95) i Katarzyna Flis z RKS Łódź w biegu na 60 m. ppł. juniorek młodszych – 8.83 s.