Biegowa Bitwa o Łódź już w sobotę – Sprawdź, czy dasz radę.

W najbliższą sobotę startuje najtrudniejszy bieg na Ziemi Łódzkiej w 2012 roku czyli Biegowa Bitwa o Łódź, która rozegrana zostanie na terenie Lasu Łagiewnickiego. Zawodnicy do pokonania będą mieli trasę o długości ok 11 km na której znajdować się będą specjalnie przygotowane przeszkody. Udział w zawodach potwierdziło już prawie 130 zawodników, zgodnie z regulaminem w Biegowej Bitwie o Łódź obowiązuje limit 165 uczestników. Wszyscy biegacze, którzy wystartują w zawodach otrzymają pakiety startowe z koszulką okolicznościową, a na mecie pamiątkowy medal. „Start w Biegowej Bitwie o Łódź to propozycja dla osób, które lubią wyzwania i dobrą zabawę. Na liście startowej są nie tylko biegacze, ale również kolarze, koszykarze co pokazuje, że impreza jest przeznaczona dla wszystkich osób lubiących aktywnie spędzać czas wolny.” – mówi jeden z organizatorów Bartłomiej Sobecki.

W ramach imprezy odbędą się również biegi dla dzieci, które wystartują w trzech kategoriach: przedszkolak, szkoły podstawowe z podziałem na klasy 1-3 i 4 – 6. Najmłodsi uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Honorowy Patronat nad Biegową Bitwą o Łódź objęła Pani Prezydent Miasta Łodzi – Hanna Zdanowska. Biuro zawodów znajdować się będzie w Szkole Podstawowej nr 61 przy ulicy Okólnej 183 w Łodzi. Organizatorem zawodów jest UKS „NOWA” Łódź oraz Serwis Biegowy Ziemi Łódzkiej. Szczegółowe informacje o Biegowej Bitwie o Łodź znaleźć można na stronie www.bitwaolodz.pl.

Już jutro na stronie biegu pojawi się informator dla startujących wraz z aktualną liczbą wolnych numerów startowych. Informujemy, iż dnia jutrzejszego wpisowe wynosi 50 zł.

Program „Biegowej Bitwy o Łódź”

13:00 – otwarcie biura zawodów

14:45 – zamknięcie zapisów w biegach dziecięcych

15:00 – zamknięcie biura zawodów

15:00 – start biegów dziecięcych

15:30 – rozgrzewka z Vera Sport

16:00 – start Biegowej Bitwy o Łódź

17:05 – przewidywany czas pierwszego zawodnika

18:00 – dekoracja zwycięzców

18:30 – losowanie upominków

19:00 – zamknięcie imprezy

 

Powiązane Posty