Orientuj się z Zieloną Łodzią

UKS Orientuś Łódź wspólnie z Zieloną Łodzią zapraszają na specjalne treningi dla osób chcących rozpocząć przygodę z biegami na orientację po łódzkich parkach. Jak możesz spróbować? Nic prostszego! Wspólnie z Zieloną Łodzią macie niebywałą okazję poznać tajniki mapy, symbole, a nawet spróbować swoich sił i samemu przejść lub przebiec prawdziwą trasę na prawdziwej mapie do biegu na orientację. Wystarczy przyjść w jednym lub więcej z zaproponowanych terminów. Mało tego, nie musisz za to płacić. Po prostu załóż wygodne buty i spotkaj się z nami. Czekamy na Ciebie bez względu na wiek i płeć. 

Bieg na orientację to sport dla całych rodzin.Ta bardzo popularna w Skandynawii forma biegania opiera się na pracy z mapą. Zawodnik na starcie dostaje specjalną, bardzo dokładną mapę terenu – zaznaczony jest na niej trójkąt, który oznacza start. Od niego wiedzie linia do kolejnych kółek, które oznaczają punkty kontrolne. Zadanie polega na odnalezieniu ich i potwierdzeniu na nich swojej obecności.

TERMINY:

– sobota 14 listopada – Park na Zdrowiu godz. 11, zbiórka przy SP 40 ul. Praussa 2

– czwartek 19 listopada – Park 3. Maja godz. 18, zbiórka przy wejściu do parku u zbiegu ulic Małachowskiego/Krzywickiego

– wtorek 24 listopada – Park Poniatowskiego godz. 18, zbiórka przy wejściu do parku od ul. Inżynierskiej

– sobota 5 grudnia – zawody Mikołajkowe Park na Zdrowiu, zbiórka przy SP 40 ul. Praussa 2, start godz. 12:30

Do Waszej dyspozycji będą profesjonalni trenerzy z klubu ORIENTUŚ Łódź, który od kilku lat regularnie zdobywa czołowe lokaty w klasyfikacji klubów oraz staje na podium w Drużynowym Pucharze Polski!

Pozdrawiam,

Łukasz Charuba

orientuslodz.pl

 

Powiązane Posty