Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w BnO

Uczniowski Klub Sportowy „Orientuś” Łódź zaprasza na najwyższe rangą regionalne zawody na orientację, czyli Mistrzostwa Województwa Łódzkiegow Biegu na Orientację, które odbędą się już w sobotę 5 kwietnia w Arturówku. Szykuje się nie lada rywalizacja, ponieważ w swoich kategoriach zmagać się będą zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. A wszystko na ciekawych trasach i zupełnie nowej mapie terenu Arturówka, czyli części największego leśnego kompleksu na terenie miasta w Europie! Dodatkowa klasyfikacja prowadzona będzie wśród szkół wszystkich poziomów, studentów, nauczycieli oraz wykładowców wyższych uczelni.Patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Witold Stępień oraz Rektor Uniwersytetu Łódzkiego prof. dr. hab. Włodzimierz Nykiel, który ufunduje puchary dla najlepszych studentów oraz wykładowców!

Emocji na pewno nie zabraknie, bowiem po raz pierwszy na łódzkich zawodach będziemy śledzić w terenie najlepszych zawodników kategorii męskiej elity za pomocą odbiorników GPS, a samą transmisję będzie można na żywo oglądać w sieci! Na mecie na każdego czekać będzie oczywiście słodka uczta. 

Wszystkie szczegóły, informacje o zgłoszeniach, są dostępne na stronie: http://orientuslodz.pl/ w zakładce Nasze zawody.

Pozdrawiam,

Łukasz Charuba

Powiązane Posty