I Ty ,,Zorientuj się na Łódź’’!

Uczniowski Klub Sportowy ,,Orientuś’’ Łódź wychodzi naprzeciw biegaczom, którym nudzi się rywalizacja na tej samej trasie, którzy nie boją się nowych wyzwań i są chętni na świetną zabawę, jaką z pewnością jest bieg na orientację. Zapraszamy serdecznie na pięcioetapowy cykl ,,Zorientuj się na Łódź’’. Zawody rozgrywane są w różnych częściach Łodzi, często w miejscach, gdzie zapewne właśnie Ty wykonujesz swoje codzienne treningi, takich jak, np. Park na Zdrowiu, czy Park Poniatowskiego.

Zatem sprawdź się na ,,swoim’’ terenie!

Z pewnością nie zostaniecie pozostawieni sami sobie i zajmie się Wami kompetentna osoba, która wytłumaczy, na czym to polega i przekaże cenne rady na początek Waszej przygody. Przed każdym etapem odbędzie się krótki kurs instruktażowy, który pomoże Wam stawiać swoje pierwsze kroki. Dodatkowo macie do wyboru trzy zróżnicowane poziomem kategorie, zatem każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Sprawdź się sam już 18.04.2013 o godzinie 18: 30 na jednym z Łódzkich osiedli – Stokach. Tym razem rywalizacja odbędzie się ze startu masowego. Zgłoszenia do 14.04.2013!

Wszelkie informacje na stronie:

http://www.orientuslodz.pl/nasze-zawody/zorientuj-sie-na-lodz

Sedrecznie zapraszam

Dominik Chudzik

UKS Orientuś Łódź

Powiązane Posty