Drużynowy Puchar Polski w biegu na orientację dla UKS Orientuś Łódź.

Polski Związek Orientacji Sportowej ogłosił wyniki Drużynowego Pucharu Polski w biegu na orientację za rok 2012. Pierwsze miejsce w klasyfikacji, która powstaje po zsumowaniu punktów zdobytych w całorocznym rankingu przez zawodników posiadających licencję sportową wywalczył po raz drugi z rzędu UKS Orientuś Łódź! Łodzianie zdobyli 28 005 pkt i wyprzedzili najgroźniejszych rywali z WKS Śląsk Wrocław o blisko 2 500 pkt  oraz o prawie 4 000 pkt – UNTS  Warszawa.  Na tę dość wyraźną przewagę złożyły się najbardziej punkty zdobyte przez juniorów ( 1 miejsce w tej kategorii ) i seniorów Orientusia  – 2 miejsce.  Dziewiąte miejsce w generalnej klasyfikacji DPP `2012  wywalczył UKS Azymut Pabianice ; na 38 miejscu sklasyfikowany został UMKS Junior Ochędzyn, na 41 – MKS Metalowiec Łódź a na 52 pozycji UKS GOK Galewice.

W rankingu zawodników aż 13 biegaczy UKS Orientuś znalazło się w pierwszej szóstce w swoich kategoriach wiekowych.

1. Krzysztof Rzeńca (M16)

2. Natalia Ewiak (K20), Amelia Block (K12), Piotr Rzeńca (M12)

3. Natalia Ścieszko (K20), Agata Stankiewicz (K18), Jolanta Mazurkiewicz (K55), Jakub Pietek (M12)

4. Ewa Gwóźdź (K21)

5. Ola Filipowska (K14), Witold Jasiński (M18)

6. Rafał Podziński (M21), Dominik Chudzik (M20)

Zwycięzcą rankingu w kategorii M20 został Michał Olejnik z Azymutu Pabianice a 3 miejsce w kategorii K14 zajęła jego klubowa koleżanka Kinga Królik.