Biegi na Orientację – „PARKI ŁÓDZKIE” – Park Julianowski

W sobotę 7 listopada br. zapraszamy do wzięcia udziału w Biegu na Orientację. Będzie to kolejna impreza z cyklu „PARKI ŁÓDZKIE”, a odbędzie się w Parku Julianowskim im. Adama Mickiewicza. Koniecznie wybierzcie się w ten sobotni poranek do parku, zabierając ze sobą swoje rodziny lub znajomych. Możecie startować indywidualnie lub w dwu-/ trzyosobowych patrolach. Dla amatorów biegania i spacerowiczów przygotowano trasę (A) krótką i łatwą oraz (B) średnią. Zainteresowani proszeni są o wcześniejsze zgłaszanie się mailowo do 5 listopada na adres piotrwiercinski@wp.pl  Zgłoszenie powinno zawierać: nazwisko i imię, kategorię, wiek, klub lub szkołę lub informację, że jest to zgłoszenie indywidualne.

Sekretariat zawodów znajdować się będzie przy amfiteatrze i czynny będzie w godzinach 

9.30 – 10.00, natomiast start przewidziany jest na godz. 10.30 

Wszyscy lubimy naszą złotą polską jesień. Warto połączyć przyjemność obcowania z naturą o tej porze roku z pożytkiem wynikającym z aktywnego sposobu spędzania czasu.

Na zawody zapraszają organizatorzy:  Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych Oddział Łódzki oraz Miejski Klub Sportowy Metalowiec Łódź.

Powiązane Posty