Zaproszenie na Wyprawę Biegową z Rafałem Wójcikiem

15 maja na terenie Lasu Łagiewnickiego w Łodzi odbędzie się pierwsza Wyprawa Biegowa z Rafałem Wójcikiem, ambasadorem marki Timex w Polsce. Początek o godz. 9:00 przez budynkiem MOSiR Łódź w Arturówku.
Wyprawy biegowe to nowatorski projekt sportowy, w którym miłośnicy biegania będą mieli niepowtarzalną szansę odbycia długiego treningu z Rafałem Wójcikiem, jednym z najwybitniejszych, polskich biegaczy długodystansowych ostatniej dekady. Wyprawy biegowe to także okazja do nieodpłatnego przetestowania najnowszych zegarków sportowych marki Timex, w tym: kolekcji 150 Sleek Tap Screen wyposażonej w ekran dotykowy oraz Global Trainer – urządzenia pomiarowego wyposażonego w pulsometr i zaawansowany moduł GPS.

Udział w Wyprawie biegowej z Rafałem Wójcikiem może wziąć każdy chętny. Warunkiem jest zarejestrowanie się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.timex.pl. Spośród zarejestrowanych uczestników wybrana zostanie grupa osób, które będą mogły nieodpłatnie przetestować pulsometry Timex, a także kupić je z 20 proc. rabatem. Wśród wszystkich zarejestrowanych uczestników Wyprawy Biegowej w Łodzi rozlosowany zostanie zegarek Timex. Ponadto każdy biegacz otrzyma na koniec unikalną broszurę poradniczą przygotowaną we współpracy z kliniką Ortoreh i Rafałem Wójcikiem.

Wyprawy biegowe z Rafałem Wójcikim odbędą się jeszcze w czterech innych polskich miastach (Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie). Wśród wszystkich uczestników Wypraw rozlosowana zostanie nagroda specjalna: wyjazd na Budapeszt Marathon 2011!

Gospodarzem Wyprawy Biegowej w Łodzi jest Klub Biegacza Arturówek. Do pokonania są dwie pętle po ok. 15 kilometrów każda. Istnieje możliwość odłączenia lub dołączenia się po pierwszej pętli.

Informacja o Rafale Wójciku:
Rafał Wójcik jest jednym z najwybitniejszych polskich biegaczy długodystansowych ostatniej dekady. Reprezentował nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney (2000), na także na Mistrzostwach Świata (Helsinki, 2005) i Europy (w 1998, 2002 i 2006 roku). Jego rekord życiowy na dystansie 3000 m z przeszkodami (8.17,09) to piąty wynik w historii polskiej lekkoatletyki. Lepiej od niego biegali tylko tak wybitni sportowcy jak Bronisław Malinowski i Bogusław Mamiński, a także nieco zapomniani Krzysztof Wesołowski i Mirosław Żerkowski. Rafał święci również liczne sukcesy w biegach ulicznych. Dwukrotnie sięgnął po mistrzostwo Polski w maratonie (2005 i 2006), a w 2007 roku zajął drugie miejsce w prestiżowym Maratonie Warszawskim.

źródło: www.kbarturowek.pl

Powiązane Posty