Zajęcia ogólnorozwojowe z Pietrzyk Running Team

Krzysztof Pietrzyk: Ruszamy z zajęciami ogólnorozwojowymi z Pietrzyk Runnig Team. Chcesz zacząć przygodę z bieganiem, a może planujesz start w maratonie bądź na innym dystansie w 2023 roku? Zarezerwuj sobie czas w środy od 19:00 do 20:30 na zajęcia pod okiem trenera, które pomogą Ci uniknąć kontuzji, wprowadzą w trening biegowy, pomogą poprawić wyniki w nowym sezonie. Zajęcia dedykowane są wszystkim osobom, które chcą przez okres zimowy zadbać o swoją kondycję i sprawność fizyczną.

Trening ogólnorozwojowy jest bardzo ważnym elementem w treningu, często pomijanym w przygotowaniach do sezonu przez amatorów biegania. W programie zajęć znajdą się ćwiczenia z wykorzystaniem piłek lekarskich, płotków lekkoatletycznych, specjalistycznych taśm. To taki W-F dla dorosłych

Pierwszy trening odbędzie się 2 listopada 2022 r. Zajęcia odbywają się w Gałkowie Dużym w hali Szkoły Podstawowej przy ul. Dzieci Polskich 14 i przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Liczba miejsc jest ograniczona: 15 uczestników. Na zajęcia należy się wcześniej zapisać, wysyłając zgłoszenie na pkrzysiekla@wp.pl. Jednorazowy koszt udziału w zajęciach to 30 zł, istnieje możliwość wykupienia abonamentu na cały miesiąc, koszt 100 zł.

Zapraszam

Krzysztof Pietrzyk Pietrzyk Running Team

Powiązane Posty